
"Зе-влада наплювала на Конституцію у способі впровадження карантинних обмежень - про що марно волали правозахисники. Їй явно сподобалося. І вона повторно наплювала на Конституцію, обмеживши "вольовим рішенням" - без жодного закону - право громадян України виїжджати за кордон на роботу, навіть якщо та сторона таких громадян готова приймати", - пише у своєму блозі Олексій Панич, передають Патріоти України, і продовжує:
"Тим самим президент і уряд дали всім українцям чіткий сигнал: "Ви - бидло. Ви - наші кріпаки. Дозволимо - поїдете за кордон. Не дозволимо - не поїдете. А інші країни, які хочуть запросити до себе українських робітників, хай домовляються з урядом, як з паном - власником цієї робочої сили". Так масово і так грубо влада не принижувала гідність українців від 2013 року. І це не перебільшення - просто констатація факту. Демонтаж здобутків Майдану за один неповний рік Зевлади можна вважати вже майже завершеним. А як люди змовчать зараз, то й завершать. Співчуваю тим, хто чекав від цієї влади чогось іншого".
Поява ворожих танків на полі бою в умовах щільного вогневого ураження стала рідкісним явищем, тому кожна така машина стає пріоритетною ціллю для українських захисників, зазначають Патріоти України. Як повідомляє Цензор.НЕТ, аеророзвідники та оператори ...
Багато українців чули слово "оболонь" через назву відомого пива або району Києва, однак справжнє значення набагато давніше. У народній мові так називали особливі заплавні луки біля річок, які мали важливе значення для сільського господарства, зазначают...