Хіти тижня. "Зрозуміла, як він мене цінує": Довгонога красуня образила Сергія Притулу

Леся Никитюк занадто різко висловилася в сторону свого колеги і новоспеченого політика.

Раніше Леся і Сергій досить часто перетиналися у знімальному процесі, адже працювали в програмі “Хто зверху?” на Новому каналі. Там вони один одного підколювали, жартували і тролили. Журналістам було цікаво дізнатися, що ж відбувається між ними в реальному житті, і як вони спілкуються. В інтерв’ю журналу “Отдохни” довгонога красуня Леся Никитюк розповіла про їхні взаємини з Притулою, передають Патріоти України.

Креативний продюсер і ведучий проекту “Хто зверху?” Сергій Притула одного разу образився на Лесю так, що закрився в гримерці, і сказав, що не відкриє двері, поки Леся не вибачиться. Хоча насправді колега його навіть не ображала. “Якось один з учасників проекту почав поводитися дуже некоректно. Так співпало, що на цій же зйомці Притула мене сильно навантажив. Так що в короткій перерві, поки я бурхливо обурювалася на адресу гостя шоу в свій невимкнений мікрофон, Сергій подумав, що я говорю про нього“, – говорить з усмішкою Леся Никитюк.

І робить акцент на тому, що в той момент зрозуміла, як колега по цеху її цінує. Адже люди, які не ображаються, не прив’язані емоційно.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. Акт відчаю: Неприємна правда про "партизанську війну"

середа, 19 січень 2022, 18:00

"Слава Україні! Дана стаття є логічним продовженням теми інформаційної підготовки цивільних до участі в бойових діях, а також реакцією на ваші коментарі та запитання. (якщо ви її пропустили, рекомендую спершу ознайомитись з нею, а вже потім повертатись...

З архіву ПУ. "Нам можно было только позавидовать. До 2014 года", - Воронянська про мешканців Донбасу

середа, 19 січень 2022, 14:00

"Можно… Можно прожить с человеком 15 лет. И думать, что ты хорошо его знаешь. А потом, летом 2014-го, глядя в белые от ярости глаза мужа, стараясь не слышать его вопли о "вяличиипутинавведи" и стенания мамы "пожалеешьпропадешькудатыбезнегокормильца", з...