"Хлопчика з Волині підхопила пропагандистська машина Кремля - і тепер він "просто співає" з попами РПЦ. "Смуґлянку", звісно ж. На честь "дня побєди", - політтехнолог Голобуцький

Зате бабуся не прогадала і зробила правильну ставку: на пропаганді Кремль ніколи не економить.

"Пам'ятаєте скандал з хлопчиком з Турійська, волинянином Максимом Ткачуком, котрий співав "Смуґлянку" на конкурсі в Лондоні? Тоді на його захист кричали, що "хлопчик просто співає", "мистецтво поза політикою". Так от, хлопчик точно не "просто співає", - написав політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Після мінімальної розкрутки хлопчика підхопила кремлівська пропагандистська машина - і тепер він "просто співає" з попами РПЦ. "Смуґлянку", звісно ж. На честь "дня побєди".

Ну, зате бабуся не прогадала і зробила правильну ставку: на пропаганді Кремль ніколи не економить, "простий волинський хлопчик Максим" тепер матиме скромний підсос з відповідного відомства ФСБ. І бабуся матиме. Цим можуть втішитись ті, хто сильно переймався "бідністю родини" і виправдовував бабусин специфічний вибір репертуару для хлопчика сподіваннями на участь в конкурсах і заробіток.

Ця ілюстрація має ще раз підтвердити: не існує нічого "просто" і "поза політикою", якщо йдеться про кремлівську пропаганду. Про будь-який її розділ: побєдобєсіє, православіє, "дружбу між народами", що завгодно ще. Це завжди рано чи дуже рано вилазить в гібридній війні і спробах перетворити всю Україну чи то на "Новороссію", чи то на "Малороссію".

Хіти тижня. На кордоні з Молдовою українські прикордонники виявили... підводний човен (відео)

вівторок, 20 жовтень 2020, 3:00

Човен мав відсіки, які зачиняються герметично, а по периметру був обладнаний балонами зі стисненим повітрям, щоб займати стабільне положення для переміщення під водою. Прикордонники Подільського загону під час тралення дна Кучурганського лиману на Одещ...

На МКС знову проблеми з російськими компонентами - зламався туалет і задимився пилосос

вівторок, 20 жовтень 2020, 0:31

На Міжнародній космічній станції (МКС) виявилася серія неполадок. Про це повідомив російський космонавт Анатолій Іванишин фахівцям центру управління польотами, повідомляють Патріоти України з посиланням на РІА Новини.