"Хлопчика з Волині підхопила пропагандистська машина Кремля - і тепер він "просто співає" з попами РПЦ. "Смуґлянку", звісно ж. На честь "дня побєди", - політтехнолог Голобуцький

Зате бабуся не прогадала і зробила правильну ставку: на пропаганді Кремль ніколи не економить.

"Пам'ятаєте скандал з хлопчиком з Турійська, волинянином Максимом Ткачуком, котрий співав "Смуґлянку" на конкурсі в Лондоні? Тоді на його захист кричали, що "хлопчик просто співає", "мистецтво поза політикою". Так от, хлопчик точно не "просто співає", - написав політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Після мінімальної розкрутки хлопчика підхопила кремлівська пропагандистська машина - і тепер він "просто співає" з попами РПЦ. "Смуґлянку", звісно ж. На честь "дня побєди".

Ну, зате бабуся не прогадала і зробила правильну ставку: на пропаганді Кремль ніколи не економить, "простий волинський хлопчик Максим" тепер матиме скромний підсос з відповідного відомства ФСБ. І бабуся матиме. Цим можуть втішитись ті, хто сильно переймався "бідністю родини" і виправдовував бабусин специфічний вибір репертуару для хлопчика сподіваннями на участь в конкурсах і заробіток.

Ця ілюстрація має ще раз підтвердити: не існує нічого "просто" і "поза політикою", якщо йдеться про кремлівську пропаганду. Про будь-який її розділ: побєдобєсіє, православіє, "дружбу між народами", що завгодно ще. Це завжди рано чи дуже рано вилазить в гібридній війні і спробах перетворити всю Україну чи то на "Новороссію", чи то на "Малороссію".

З архіву ПУ. 81-річний митець побачив у цьому "Господній шанс": Суспільство шокувала заява відомого радянського композитора про переїзд до "ДНР"

неділя, 5 липень 2020, 4:00

З московського далека "терористичні республіки" старому видаються чимось справжнім та революційно-романтичним, дякувати російській пропаганді. Наскільки вистачить Артем'єву оптимізму в "молодій республіці" час покаже. У травні 2019 року широко обговорю...

З архіву ПУ. "Пригадати українську мову та її репресовані слова", - філолог

неділя, 5 липень 2020, 2:00

В імперіях, Російській чи Австро-Угорській, українську мову не любили, применшували, забороняли, не помічали. Проте лише в Радянському Союзі її витончено калічили до непізнаваності, закладаючи механізми її натурального несприйняття на десятиліття вперед.