"Хлопець з народу", посмакувавши влади, швидко стає набагато гіршим за тих, на критиці кого він стає владою", - Дмитро Вовнянко

"В історії з Гогілашвілі, що грубіянить своїм підлеглим найбільш дивують питання штибу: "Звідки вони такі взялися?" Хочеться руками розвести. Шановні, весною 2019 р. автор цих рядків криком кричав, що наслідком того що владою роблять дилетантів буде дві речі - параліч системи управління і кричуще свавілля "нових облич". Аби знати це не треба бути пророком. Треба просто трохи знати життя", - пише блогер і журналіст Дмитро Вовнянко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Влада розбещує. А абсолютна влада розбещує абсолютно. На Заході не даремно топ-менеджерами стають не "нові обличчя", а люди в яких за плечима десятки років роботи в держструктурах і партійна кар'єра. Бо посада заступника міністра - це надто серйозно. У цієї людини в руках шалена влада. Людина, яка потрапила на посаду заступника міністра після десятків років сходження по всіх попередніх щаблях, знає як користуватися цією владою і чого робити не можна, аби не завершити кар'єру безславно.
Але українці захотіли "нових облич не зіпсованих системою", тобто чарівників, які за них у їхній країні вирішать всі їхні проблеми. Українці проголосували за "просто хороших хлопців", і так заступником міністра внітрішніх справ став чоловік секретарки президента. А потрапивши в керівники аж цілого МВС чоловік секретарки охренів від можливостей. І почав поводитися відповідно.
Вже відомо - він давно грубіянив підлеглим і поводився як розбещений панич. Просто лише зараз інформація вишла назовні - і суспільство було шоковане.
Все логічно. Все так як і мусило бути. Коли призначаєш владою дилетанта, мусиш розуміти, "хлопець з народу" який прийде, розжене корупціонерів і зробить народу щастя, як правило буває в казках. В реальності хлопець з народу, посмакувавши влади швидко стає набагато гіршим за тих, на критиці кого він стає владою. Бо якісно керувати він не вміє - він ніколи цим не займався. А влада - це дуже багато спокус. Вистояти перед ними, то потрібно дуже великих сил і відповідної мотивації. А яка мотивація у вчорашнього керівника ГО який сьогодні стає заступником міністра-силовика?
Все просто. Думаю ми скоро багато дізнаємося з реалій інших відомств. Наприклад - як воно офіцерам-розвідникам служити під керівництвом летьохи Баканова? Чи що крутиться в оточенні вчорашнього журналіста Кирила Тимошенка, який нині керує Великим будівництвом? Скоро побачимо.
І не дивуйтеся. Це не потвори якісь. Це просто нові обличчя".
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Завершення на полі бою рішучою перемогою чи беззастережною капітуляцією тієї чи іншої сторони не буде": Як закінчиться війна РФ проти України, - журналіст Washington Post

понеділок, 5 червень 2023, 21:53

Відомий журналіст The Washington Post Девід Ігнатіус розповів, що президент США Джо Байден ймовірно вважає, що війна Росії проти України повинна закінчитися переговорами. Проте там вважають, що Україна має повернути свої території. Про це він сказав в ...

Кортеж "кадирівців" у Грузії отримав 40 штрафів за порушення ПДР

понеділок, 5 червень 2023, 21:29

У Грузії кортеж "кадировців" отримав 40 штрафів за порушення правил дорожнього руху (ПДР) у період з 22 травня по 3 червня. Про це повідомляють "Новости Грузии", передають Патріоти України. Зазначається, що лише на один автомобіль було зафіксовано 13 в...