"Хочеш Цемаха в подарок! Хочеш волонтерам нары! Хочешь отведу войска и запрещу стрелять!": Кавер-пародія маленького зеленого чудовиська Х*йлу (відео)

Критики "Навеличнішого" з огляду на безкінечні дії на підрив української державності та консолідації України заради протидії зовнішньої загрози бачать от такими його стосунки з фюрером Четвертого рейху, вбивцею 15 тисяч українців. Перфоменс від львівського пародиста Андрія Кіля.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Нескрепно: Вчительку у Росії оштрафували на 30 тис. рублів за аватарку (фото)

субота, 21 травень 2022, 6:45

Вчительку з російського села Шестаково у Смоленській області оштрафували за напис на аватарці в соціальній мережі ВКонтакте. Жінці доведеться заплатити штраф у розмірі 30 000 рублів, передають Патріоти України. Про це пише російське видання « 7х7 » . ...

"Стати на ноги та повернутися до дітей": Підірвавшись на міні, Оксана втратила обидві ноги та пальці на лівій руці

субота, 21 травень 2022, 6:28

Але вона впоралася. «Я зрозуміла: якщо Господь залишив мене живою, значить, так треба було, — каже молода жінка. — І я мушу жити. Хоча спочатку навіть були думки про суїцид…». Оксана перенесла чотири операції, евакуацію з обстрілюваної армією рф Луганс...