Активісти руху "Жовта стрічка" привітали жителів тимчасово окупованого Донецьку із Новим роком. Вони закликали чинити спроти російській агресії, повідомляють Патріоти України.
Активісти розмістили портативні колонки поблизу ринку в Донецьку. "Я катєгорічєскі протів за втарженія расійськой федерациї в Україну... хочу поднять етот келих за "Жовту Стрічку".... Донбас порожняк не гоніт", – пролунало із них.
Активісти використали штучний інтелект для створення голосу Януковича. Привітання включили дистанційно.
Російські військові окупували село Вовче Покровського району Донецької області. Про це повідомляють аналітики проєкту DeepState, передають Патріоти України. "Ворог захопив Вовче та просунувся в Яснобродівці, Красногорівці, біля Діброви та Желанного", ...
27 липня за новим церковним календарем (9 серпня за старим) - день пам'яті великомученика Пантелеймона, цілителя. За старим календарним стилем - день пам'яті святих отців шести Вселенських соборів і преподобного Стефана Махрищського. . Пантелеймон нар...