"Хочу защитить президента от нападок из-за госдачи. Туда и правда въехали детки. Но не "какие-то", как говорил Зеленский, а его детки", - Борислав Береза

Але "яка різниця", як казав той же Зеленський?

"Многих возмутило то, что Зеленский, который изначально осуждал и высмеивал госдачи и привилегии высокопоставленных чиновников, в итоге сам переехал жить на такую дачу", - пише нардеп Борислав Береза на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"И еще большее количество людей разозлила его циничная ложь, когда он сказал, что не будет пользоваться госдачей и пусть там живут какие-то детки или люди, которым это необходимо, но сам въехал туда.

Хочу защитить президента Зеленского от всех этих нападок. На эту дачу въехали детки. Правда не "какие-то", как говорил Зеленский, а его детки. Но "какая разница", как говорил тот же Зеленский? Да, друзья? А еще президенту негде жить сейчас. Он продал свой дом. Жене своего депутата. Так что ему было необходимо переехать на эту дачу. А ситуация не стоит ломаного гроша. Просто президента не так поняли, вырвали слова из контекста и вообще, это был монтаж.

P.S. Жду, когда президент Зеленский дозреет до переезда в Межигорье. И объяснит это тем, что там пенёчки, по которым ему надо бегать. А процедура уриноофтальмологии по отношению к доверчивым избирателям Зеленского будет продолжаться. Тут я уверен на 100%".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. Були готові по команді ліквідувати Бацьку: Групу "Вагнера" з двома снайперами розмістилася на відстані пострілу від резиденції Лукашенка

п’ятниця, 7 серпень 2020, 0:35

За версією Мінська, найманців направили в Білорусь для дестабілізації обстановки в країні напередодні президентських виборів. Москва заперечує всі звинувачення. Міністр висловив думку, що в Білорусі мала місце операція спецслужб РФ. Справа в тому, що, ...

Росія перекинула до Лівії новітню ППО «Витязь». В Сирії знов гаряче. Повідомляють про ліквідацію та поранення «їхтамнетів»

п’ятниця, 7 серпень 2020, 0:16

Дайджест подій на Близькому Сході. Лівія: Прем’єр-міністр УНЄ Лівії Фаїз Сарадж прийняв главу МЗС Туреччини Мевлюта Чавушоглу та главу МЗС Мальти Еваріста Бартоло в будівлі Президентської ради в Тріполі. Тристоронні переговори почалися в присутності пр...