Ходяча "корона": Росіянин заразив коронавірусом відразу 1500 осіб

Це максимальний випадок суперпоширення, зафіксований у Росії.

Covid-19 шириться Росією - Росіянин заразив коронавірусом відразу 1500 осіб

Covid-19 у Росії і далі активно поширюється, інформують Патріоти України.

В країні зареєстрували випадок, коли один росіянин заразив відразу 1,5 тис. осіб.

Це максимальний випадок суперпоширення, зафіксований у Росії. Про це заявив глава філії центру «Вектор» Росспоживнагляду в Єкатеринбурзі Олександр Семенов, повідомляє Forbes.

Експерт пояснив, що, за статистикою, один пацієнт із коронавірусною інфекцією при інфікуванні стандартним варіантом коронавірусу заражає від двох до трьох осіб, при дельта-штамі – від п’яти до шести осіб. Суперпоширювач може заразити значно більшу кількість людей.

«Ми всі розуміємо, що коронавірусна інфекція поширюється повітряно-крапельним шляхом, тобто максимально розповсюджується при соціальних контактах. Якщо людина не дотримується дистанції, не одягає маску, то в неї є шанс стати суперпоширювачем і заразити величезну кількість людей», – зазначив Семенов.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Блокування роботи спостерігачів ОБСЄ: чому Україні важлива робота місії на Донбасі.

середа, 20 жовтень 2021, 17:49

В умовах блокування роботи місії ми фактично позбавлені можливості отримання об'єктивної інформації щодо переміщення регулярних підрозділів збройних сил Росії на окуповану територію. Блокування роботи спостерігачів ОБСЄ на Донбасі: чому Україні важлів...

Хіти тижня. Вже випустили нову "версію": Той Путін, що зустрічався з Пашиняном, своє відпрацював (фото)

середа, 20 жовтень 2021, 17:00

"Путін в середу виступав на "Російському енергетичному тижні". Той Путін, що зустрічався з Пашиняном, своє відпрацював. Сьогодні на зміну випустили вищу версію. Але штани й шкарпетки видали від комплекту на нижчу версію - тож щойно цей Путін сів в кріс...