
Російські окупанти хочуть влаштувати "хресний хід" у Севастополі із іконою Федора Ушакова, яка нібито була у будівлі штабу Чорноморського флоту РФ під час удару. Росіяни побачили у цьому "сакральне значення" для себе. Про це написав так званий губернатор Севастополя Михайло Развожаєв, передають Патріоти України.
Він побачив"справжнє диво" у цьому. Ба більше, російський "посадовець" вірить, що ікона принесе їм "перемогу" у війні проти України. Смішно, та окупант наголосив, що "Федір Ушаков не програв жодної битви", натякаючи на "непереможність РФ", у яку він щиро вірить. "Ця ікона із фігурою святого — зі штабу Чорноморського флоту. Напередодні отець Сергій мені написав, що дерев'яна рама повністю згоріла, а образ святого, написаний на дереві, уцілів і не вражений вогнем після атаки ЗСУ. Подивіться самі на фото – який стан має ікона. Ми з вами стали свідками справжнього дива!", - йдеться у його повідомленні.
У честь цього Розвожаєв запропонував РПЦ та командувачу Чорноморського флоту Віктору Соколову 15 жовтня здійснити хресну ходу із "чудотворною іконою" по всіх населених пунктах Севастополя.

25 червня: церковне свято сьогодні, від чого оберігає чудотворна ікона "Ізбавительниця". 25 червня за новим календарним стилем (8 липня - за старим) - свято чудотворної ікони Божої Матері "Ізбавительниця", яка зберігається в одному з українських монаст...
В низці районів окупованого Криму у ніч проти четверга, 25 червня, лунає серія вибухів. Під атакою опинилася енергетична інфраструктура, передають Патріоти України з посиланням на моніторингові Telegram-канали. . Зокрема вибухи чули в районі Севастопо...