"Хресна хода із чудотворною іконою": Після знищення ЧФ РФ у Севастополі окупанти "знайшли вихід із ситуації"

Російські окупанти хочуть влаштувати "хресний хід" у Севастополі із іконою Федора Ушакова, яка нібито була у будівлі штабу Чорноморського флоту РФ під час удару. Росіяни побачили у цьому "сакральне значення" для себе. Про це написав так званий губернатор Севастополя Михайло Развожаєв, передають Патріоти України.

Він побачив"справжнє диво" у цьому. Ба більше, російський "посадовець" вірить, що ікона принесе їм "перемогу" у війні проти України. Смішно, та окупант наголосив, що "Федір Ушаков не програв жодної битви", натякаючи на "непереможність РФ", у яку він щиро вірить. "Ця ікона із фігурою святого — зі штабу Чорноморського флоту. Напередодні отець Сергій мені написав, що дерев'яна рама повністю згоріла, а образ святого, написаний на дереві, уцілів і не вражений вогнем після атаки ЗСУ. Подивіться самі на фото – який стан має ікона. Ми з вами стали свідками справжнього дива!", - йдеться у його повідомленні.

У честь цього Розвожаєв запропонував РПЦ та командувачу Чорноморського флоту Віктору Соколову 15 жовтня здійснити хресну ходу із "чудотворною іконою" по всіх населених пунктах Севастополя.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Народні прикмети на 10 грудня: Знамення Божої Матері. Чому цей день вважається доленосним

неділя, 10 грудень 2023, 5:00

Християни східного обряду 10 грудня за новим стилем вшановує мучеників Міни, Єрмогена, блаженного Іона та блаженної Ангелини. За старим стилем 10 грудня вшановували Романа Антіохійського. За життя він був великим цілителем. Святому Роману моляться про ...

На Бахмутському напрямку противником розгорнуто всі три полки 98-ї повітряно-десантної дивізії, - Машовець

неділя, 10 грудень 2023, 0:55

1. Командування противника, очевидно, нарощує рівень ведення повітряної розвідки перед початком реалізації цільової програми нанесення масованих ударів дальнобійними високоточними засобами ураження по ціля та об'єктам на території України... розташован...