Хіти тижня. "Как это чмо после таких заявлений называть верховным главнокомандующим?" - Serg Marco

Ну вот мне не раз предьявляли что мол Саша, некрасиво так оскорблять президента и верховного главнокомандующего...

Відомий блогер та волонтер, котрий не раз сам бував на передових позиціях ЗСУ на Донбасі бурно відреагував на заяву президента Зеленського щодо загибелі трьох військовослужбовців на Світлодарській дузі, на підступах до окупованої Горлівки. Далі мовою оригіналу.

"Ну вот мне не раз предьявляли что мол Саша, некрасиво так оскорблять президента и верховного главнокомандующего...

Но блин, вот как это чмо после таких заявлений называть верховным главнокомандующим?
Мина ТМ-62 имеет усилие нажатия от 200 кг, если мне не изменяет память.
Пять мин не могли технически сработать, если на них наступали трое бойцов.
То есть мины подорвали дистанционно. И это явно не были те бойцы что шли с точки А в точку Б.
ТМ-62 лежат на многих танкоопасных направлениях и местах где можно запрыгнуть бэхоц-бэтэром. Расстояние то между позициями небольшое.
Сначала Зеля выл как надо отомстить за погибших парней, а потом запретили работать снайперам. Когда же после этого в тыл зашло ДРГ и подорвали парней (а если бы снайпера работали полноценно на линии, этого могло бы и не произойти) оно рыгает про неосторожное обращение с взрывчаткой и заявляет о необходимости разминирования.
То есть блд нам в тыл ДРГ ходит и ТМки ставит на дистанционный подрыв- мы же будем разминировать позиции и убирать снайперов.
Хуйло ты, а не верховный главнокомандующий, Володя. И срать тебе на погибших парней.
Ты просто не знаешь что в этой ситуации делать и как реагировать. Потому единственная твоя реакция это как у страуса- голову в песок.
Это не верховный главнокомандующий. Это пздц."


Джерело

Опубликовал: Андрій Савчук
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

З архіву ПУ. І пішов кримнашист на кримнашиста: Лоліта Мілявська в футболці "тобі п@зда" попередила Путіна про наслідки репресій проти Навального і десятків тисяч тих, хто вийшов на вулиці (відео)

понеділок, 24 січень 2022, 14:00

Крім того артистка розповіла про своє ставлення до нових законів РФ і застерегла владу від повторення білоруського сценарію напередодні масових мітингів у багатьох містах Росії. У п'ятницю, 22 січня 2021 року, за день до масових мітингів в Росії в підт...

Авіацію та ракети Путін не застосовуватиме: Військовий експерт вважає, що найгіршого сценарію вторгнення не буде, і вказав, звідки окупанти найімовірніше можуть завдати удару

понеділок, 24 січень 2022, 12:27

Україні варто перед усім готуватися удару з боку Донбасу. Москва прикриватиметься від "пекельних санкцій" "фіговим листком" "молодих республік". Не виключено, що "комбайнери" Путіна відшукають в шахтах ОРДЛО військові кораблі для морських десантів. Нов...