Хіти тижня. "Подарунки" для московитських окупантів уже на передовій, - Бутусов

Все бригады и батальоны ВСУ в первой линии обороны на Донбассе получили комплекты современного пехотного вооружения: противотанковые ракетные комплексы "Джавелин","Стугна", Корсар", противотанковые гранатометы NLAW, гранатометы с вакуумной боевой частью М141. Инструкторы прошли подготовку и обучают других военнослужащих уже непосредственно на позициях.

Современное управляемое оружие есть на каждом узле обороны, а также в составе мобильных противотанковых групп в тактическом резерве. При этом значительно увеличено количество противотанковых средств советских образцов в боевых порядках.

Рассредоточение современного вооружения делает невозможным его уничтожение ударами по арсеналам.

Танки российских корпусов на Донбассе и современные Т-72Б3М 150-й мотострелковой дивизии никакие "мангалы" на башнях не спасут, на любом направлении в случае наступления российская бронетехника встретит сопротивление, серьезные потери для противника неизбежны.

Риск локальных боевых действий высокий именно на Донбассе.

Джерело

Опубликовал: Андрій Савчук
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Не 2023-й: Відомий таролог назвала рік закінчення війни в Україні

вівторок, 31 січень 2023, 13:15

Таролог Яна Тимощук зробила розклад на картах Таро і визначила, що повномасштабна війна в Україні може закінчитися тільки через два роки, передають Патріоти України. Як розповіла експерт на своєму YouTube-каналі, повне припинення війни може бути з 2025...

"У МВФ не чекають на рецесію в Європі. Схоже, її продовжують чекати лише Путін, Медведєв та їхні друзі", - Фурса

вівторок, 31 січень 2023, 13:02

"МВФ покращив прогноз динаміки світової економіки у 2023 році. Наразі Фонд очікує зростання на 2,9%. Раніше чекав 2,7%. Зміна начебто символічна. Але головне — динаміка. І те, що ці зміни впливають на настрої. А настрої впливають на інвестиційні рішенн...