"Хтось робив все можливе, щоби повернути нас на рівень 2013-го року, а Путін у той час нарощував бойові спроможності", - Валерій Прозапас

"З 2019 року розпочалося обмеження можливостей ЗСУ на фронті - було заборонено аеророзвідку, знімалися СП, зупинилась контрснайперська робота тощо. Додаткові матеріальні виплати солдатам зменшились в десятки разів", - пише блогер і громадський діяч Валерій Прозапас на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Припинилась харчова реформа, заморозилось будівництво житла, перестала рости зарплата. "Правоохоронні" органи відкривали справи та затримували військових професіоналів, які займалися забезпеченням та переозброєнням армії, оборонне замовлення перестало виконуватись, фактично згорнулась ракетна програма.
Військова розвідка зазнала кадрового розгрому, а зливом "вагнерівців" було вбито ініціативу впроваджувати активні розвідувальні дії.
Інформація про втрати, обстріли та реальну ситуацію з війною штучно нівелювали в інформаційному полі, натомість роздмухувалась пропаганда проти п'ятого президента та "войовничої меншості".
..............
Це далеко не повний перелік заходів, спрямованих на послаблення оборонних можливостей України, і ввжати все це просто "збігом обставин" та "некомпетентністю" як мінімум безглуздо.
Хтось робив все можливе, щоби повернути нас на рівень 2013 року, зробити слабкими - поки Путін в той час нарощував бойові спроможності.
Тому ситуація з його погрозами і шантажем не виникла випадково, це теж частина плану, який втілюється в тому числі за допомогою його агентури в керівництві України, це треба усвідомлювати.
...........
Завдання суспільства не тільки вистояти та вимагати від влади рішучих дій з кардинального підсилення ЗСУ і невідкладних оборонних рішень - але дати оцінку діям посадовців, які останні три роки брехали, нехтували загрозою війни і загравали з ворогом.
Ми все одно переможемо, але цей урок має бути засвоєним - Кремль може втримати від нападу тільки Армія України, а не погляд "в глаза" та "договор посрєдінє".
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Перемога буде за Україною. Спочатку знищимо орду, а потім ворожу агентуру у владі, - Дмитро Ярош

п’ятниця, 19 серпень 2022, 13:14

"Друзі та подруги! На багатьох ділянках Фронту ситуація продовжує лишатися дуже складною, ворог не припиняє спроб просунутися вперед, постійно наносить ракетно-бомбові удари як по передовій, так і по тилових об’єктах, стирає з лиця землі Харків, Микола...

"Пока Крымский мост еще стоит и по нему можно ездить - бегите, россияне, бегите. Быть живыми гораздо лучше, чем мертвыми", - Ян Валетов

п’ятниця, 19 серпень 2022, 12:14

"За сутки после неоднократной бавовны Крым по Крымскому мосту покинуло почти 39 тысяч автомобилей. Камни еще не посыпались с неба, а некоторых новых хозяев крымской земли уже потянуло домой, в родные еб*ня среднего Нечерноземья", - пише українськй пись...