
У Росії безпілотники здійснили чергову атаку на один із нафтопереробних заводів. Під ударом опинилося підприємство в Башкортостані. Про це повідомив голова регіону Радій Хабіров у четвер, 9 травня, передають Патріоти України.
За його словами, атку було здійснено на об'єкти ТОВ Газпром нафтохім Салават. "Сьогодні в районі 13:00 безпілотник здійснив атаку на промзону міста Салавата, після якої сталося задимлення в районі однієї з установок підприємства Газпром нафтохім Салават", – написав він у своєму Telegram-каналі.
Чиновник стверджує, що наразі підприємство нечебто працює у штатному режимі. При цьому на місці перебувають екстрені служби та керівники силових відомств. Тим часом російські Telegram-канали пишуть, що на заводі "Салаватнафтаоргсинтез" спочатку було чути характерний звук прольоту безпілотника, після чого пролунав вибух. Попередньо пошкоджено одну з установок каталітичного крекінгу на території підприємства.
На те, що українські удари по російській логістиці почнуть впливати безпосередньо на фронт, буде вказувати низка факторів. Зокрема, відбудеться зменшення кількості штурмових дій РФ на лінії боєзіткнення. Таку думку висловив військовий оглядач Денис Поп...
У мережі опублікували відеозапис, на якому росіянин фільмує палаючу російську військову автівку посеред траси. На кадрах видно, що після ураження техніки військові ЗС РФ з речами в руках змушені йти пішки повз автомобілі росіян, а на задньому плані зді...