
Кібергрупа Головного управління розвідки здійснила DDOS-атаку на цифрову інфраструктуру російських компаній Газпром та Газпромнєфть до річниці подвигу героїв Крут. Про це NV повідомило джерело у спецслужбах, передають Патріоти України.
Кіберудару, зокрема, зазнали онлайн-сервіси підприємств, які забезпечують діяльність російської окупаційної армії. З 28 січня клієнти компаній не можуть користуватися особистим кабінетом, послугами онлайн-сервісів компанії, здійснити оплату за пальне за допомогою паливних карт, списати або накопичити бонуси на рахунок тощо.
Представники Газпрому у відповідь на скарги клієнтів повідомляли, що наразі спостерігається «тимчасовий технічний збій», щоправда, не пояснюючи характер і причини такого «збою». При цьому коли роботу онлайн-сервісів може бути відновлено, у російських компаніях не повідомляють.
«Сьогоднішні проблеми російських водіїв — це привіт від наших побратимів з 1918 року, героїв бою під Крутами, які понад сто років тому дали тягла злочинним російським бандам наркомана Муравйова. Сьогодні ми продовжуємо справу тодішніх захисників Києва як на фронті, так і в кіберпросторі. Слава Україні!», — прокоментували подію у спецслужбі.
Російське командування в смузі своєї 36-ї загальновійськової армії (ЗВА) угрупування військ (УВ) «Восток» прагне запобігти подальшому просування передових підрозділів ЗСУ у бік дороги Гуляйполе — Велика Новосілка, а також, по можливості, відновити поло...
За оцінкою української влади, Росія утримує близько 7 тисяч українських військовополонених, натомість Україна утримує понад 4 тисячі російських полонених. 1.Від Маріуполя до полону: останній бойовий виїзд . 2.Понад 600 днів пекла: Волноваха, Мордовія ...