
Кібергрупа Головного управління розвідки здійснила DDOS-атаку на цифрову інфраструктуру російських компаній Газпром та Газпромнєфть до річниці подвигу героїв Крут. Про це NV повідомило джерело у спецслужбах, передають Патріоти України.
Кіберудару, зокрема, зазнали онлайн-сервіси підприємств, які забезпечують діяльність російської окупаційної армії. З 28 січня клієнти компаній не можуть користуватися особистим кабінетом, послугами онлайн-сервісів компанії, здійснити оплату за пальне за допомогою паливних карт, списати або накопичити бонуси на рахунок тощо.
Представники Газпрому у відповідь на скарги клієнтів повідомляли, що наразі спостерігається «тимчасовий технічний збій», щоправда, не пояснюючи характер і причини такого «збою». При цьому коли роботу онлайн-сервісів може бути відновлено, у російських компаніях не повідомляють.
«Сьогоднішні проблеми російських водіїв — це привіт від наших побратимів з 1918 року, героїв бою під Крутами, які понад сто років тому дали тягла злочинним російським бандам наркомана Муравйова. Сьогодні ми продовжуємо справу тодішніх захисників Києва як на фронті, так і в кіберпросторі. Слава Україні!», — прокоментували подію у спецслужбі.
Поява ворожих танків на полі бою в умовах щільного вогневого ураження стала рідкісним явищем, тому кожна така машина стає пріоритетною ціллю для українських захисників, зазначають Патріоти України. Як повідомляє Цензор.НЕТ, аеророзвідники та оператори ...
Багато українців чули слово "оболонь" через назву відомого пива або району Києва, однак справжнє значення набагато давніше. У народній мові так називали особливі заплавні луки біля річок, які мали важливе значення для сільського господарства, зазначают...