
Кібергрупа Головного управління розвідки здійснила DDOS-атаку на цифрову інфраструктуру російських компаній Газпром та Газпромнєфть до річниці подвигу героїв Крут. Про це NV повідомило джерело у спецслужбах, передають Патріоти України.
Кіберудару, зокрема, зазнали онлайн-сервіси підприємств, які забезпечують діяльність російської окупаційної армії. З 28 січня клієнти компаній не можуть користуватися особистим кабінетом, послугами онлайн-сервісів компанії, здійснити оплату за пальне за допомогою паливних карт, списати або накопичити бонуси на рахунок тощо.
Представники Газпрому у відповідь на скарги клієнтів повідомляли, що наразі спостерігається «тимчасовий технічний збій», щоправда, не пояснюючи характер і причини такого «збою». При цьому коли роботу онлайн-сервісів може бути відновлено, у російських компаніях не повідомляють.
«Сьогоднішні проблеми російських водіїв — це привіт від наших побратимів з 1918 року, героїв бою під Крутами, які понад сто років тому дали тягла злочинним російським бандам наркомана Муравйова. Сьогодні ми продовжуємо справу тодішніх захисників Києва як на фронті, так і в кіберпросторі. Слава Україні!», — прокоментували подію у спецслужбі.
25 червня: церковне свято сьогодні, від чого оберігає чудотворна ікона "Ізбавительниця". 25 червня за новим календарним стилем (8 липня - за старим) - свято чудотворної ікони Божої Матері "Ізбавительниця", яка зберігається в одному з українських монаст...
В низці районів окупованого Криму у ніч проти четверга, 25 червня, лунає серія вибухів. Під атакою опинилася енергетична інфраструктура, передають Патріоти України з посиланням на моніторингові Telegram-канали. . Зокрема вибухи чули в районі Севастопо...