
Кібергрупа Головного управління розвідки здійснила DDOS-атаку на цифрову інфраструктуру російських компаній Газпром та Газпромнєфть до річниці подвигу героїв Крут. Про це NV повідомило джерело у спецслужбах, передають Патріоти України.
Кіберудару, зокрема, зазнали онлайн-сервіси підприємств, які забезпечують діяльність російської окупаційної армії. З 28 січня клієнти компаній не можуть користуватися особистим кабінетом, послугами онлайн-сервісів компанії, здійснити оплату за пальне за допомогою паливних карт, списати або накопичити бонуси на рахунок тощо.
Представники Газпрому у відповідь на скарги клієнтів повідомляли, що наразі спостерігається «тимчасовий технічний збій», щоправда, не пояснюючи характер і причини такого «збою». При цьому коли роботу онлайн-сервісів може бути відновлено, у російських компаніях не повідомляють.
«Сьогоднішні проблеми російських водіїв — це привіт від наших побратимів з 1918 року, героїв бою під Крутами, які понад сто років тому дали тягла злочинним російським бандам наркомана Муравйова. Сьогодні ми продовжуємо справу тодішніх захисників Києва як на фронті, так і в кіберпросторі. Слава Україні!», — прокоментували подію у спецслужбі.
Окупований Крим в ніч на 23 червня і вранці потрапив під масовану атаку дронів. Було уражено порт Кавказ та низку інших об'єктів. Про це повідомляють OSINT-канали. . Спочатку в пабліках з'явилось повідомлення про пожежу на підстанції Насосна-2, що в С...
Російська ракета "Циркон" ймовірно, є не гіперзвуковою крилатою ракетою, яка має значно вищу маневреність, а балістичною ракетою, передають Патріоти України з посиланням на аналіз незалежного OSINT-аналітика Фабіана Гінца. Експерт зауважує, що на цю ми...