Кількість зареєстрованих безробітних в Україні зросла на 13%, - Мінекономіки

У Мінекономіки прогнозують подальше суттєве зростання кількості зареєстрованих безробітних.

Станом на 7 квітня 2020 року до центрів зайнятості по допомогу через безробіття звернулись понад 360 тисяч українців. Це на 13% більше, ніж було рік тому. Про перспективи збільшення кількості безробітних в Україні на брифінгу заявив міністр економіки Ігор Петрашко, передають Патріоти України.

"Якщо брати для порівняння аналогічний період 2019 року, то зростання кількості безробітних, які звернулися до центру зайнятості, склало 13%", – зазначив міністр.

За його словами, динаміка зберігатиметься. "Ми очікуємо росту як тимчасового, так і постійного безробіття у 2020 році до 9,4%", – наголосив Петрашко.

За підсумками квітня-травня у Мінекономіки прогнозують суттєве зростання кількості зареєстрованих безробітних. Тому Кабмін планує спростити процедуру реєстрації.

Петрашко також повідомив, що у зв'язку із ростом безробіття уряд поставив перед собою 3 завдання:

  • зберегти максимальну кількість робочих місць;
  • підтримати людей, які втратили роботу;
  • відновити економіку після коронавірусної кризи.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Спекуляции на теме МВФ - древние как мир. Эта финансовая структура может спокойно потягаться за звание вселенского зла", - політолог

четвер, 4 червень 2020, 14:25

"Касательно МВФ. Наверное, эта финансовая структура за весь период своего существования может спокойно потягаться с дьяволом за имидж вселенского зла", - пише у своєму блозі Олег Постернак, передають Патріоти України, і продовжує:. "На днях будет опубл...

"Чому "Інформаційний спротив" маніпулює даними про кількість вугілля, вивезеного з ОРДЛО?" - Снєгирьов

четвер, 4 червень 2020, 13:05

Наведені факти свідчать про невідповідність та відверту дезінформацію щодо ситуації в ОРДЛО, яка подається військово-політичному керівництву України. Вирішити цю проблему можна створивши аналітичні структури, які б зайнялися інформаційним супроводом діяль