"Когда в обществе накапливается критическая масса ненависти, происходит социальный взрыв", - російський соціолог

Ненависть до влади і її катів - великий двигун соціальних змін.

"Многие хорошие люди недоумевают: зачем все эти жертвы: избиения, задержания, нервотрепка? Нет, все не напрасно. Это школа – школа "воспитания чувств" (почти по Флоберу) ненависти к властям и солидарности с единомышленниками. Сотни тысяч, если не миллионы, людей прошли ее очно или заочно, видя в интернете бешеную охоту до зубов вооруженных свиней с погонами на мирных горожан", - пише російський соціолог Ігор Ейдман на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Ненависть к власти и ее палачам – великий двигатель социальных перемен. Когда в обществе накапливается критическая масса этой ненависти, происходит социальный взрыв, люди сторицей воздают правящим насильникам за их преступления. Так неоднократно было в прошлом, неизбежно повторится и в будущем".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Під Урожайним розбили бронегрупу росіян

вівторок, 3 жовтень 2023, 0:55

З’явилися деталі бою під Урожайним, у якому російські окупанти зазнали втрат під час невдалої атаки. . Декілька днів тому російські окупанти спробували здійснити штурм українських позицій на Таврійському напрямку. . Для атаки обрали українські позиці...

"Я залишаюся при своїй думці": Жданов пояснив власний прогноз щодо ймовірних термінів завершення війни

понеділок, 2 жовтень 2023, 23:32

До кінця весни 2024 року активна фаза бойових дій в Україні має завершитися. Такий прогноз щодо закінчення війни надав військовий експерт Олег Жданов. Про це військовий експерт сказав на своєму YouTube-каналі, передають Патріоти України. "Мої слова, що...