"Коханці з Модени": Скелети з Римської імперії, що тримаються за руки, виявилися чоловічими

Чи були вони коханцями насправді - невідомо...

Виявлені в 2009 році в Італії два скелети, яких назвали "Коханці з Модени", тому що вони трималися за руки, належать чоловікам. Такими є результати дослідження вчених з Болонського університету, передають Патріоти України з посиланням на ВВС.

Тоді, в 2009 році, дослідники не змогли визначити стать людей, яким належать скелети, тому що вони погано збереглися. Нова технологія, що досліджує білок на зубній емалі, показала, що обидва скелета належать чоловікам.

Визначено, що вони жили в 4-6 ст н.е., проте характер відносин чоловіків залишається загадкою.

Деякі з припущень полягають в тому, що вони були братами, двоюрідними братами або солдатами, які загинули разом в бою. Дослідники припускають, що місцем їх поховання могло бути військове кладовище.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Найгуманніший суд" і світі: Українські служителі Феміди закрили кримінальну справу проти головного ката "ЛНР" (документ)

п’ятниця, 18 жовтень 2019, 11:00

Аркадій Корнієвський продовжує незаконну діяльність, і бере участь у садінні за ґрати викрадених по вигаданим "злочинам" українців. Після декількох років старань домогтися хоча б заочного вироку для колишнього полковника СБУ Аркадія Корнієвського, який...

Відійшов у вічність: Не стало 94-річного ветерана дивізії «Галичина»

п’ятниця, 18 жовтень 2019, 10:47

За кілька днів до смерті чоловік потрапив до госпіталю, для лікування йому збирали кров. 17 жовтня у Винниках на Львівщині помер Іван Мамчур — 94-річний ветеран дивізії "Галичина" і голова галицького братства вояків дивізії "Галичина". Про те, що Іван ...