"Коханці з Модени": Скелети з Римської імперії, що тримаються за руки, виявилися чоловічими

Чи були вони коханцями насправді - невідомо...

Виявлені в 2009 році в Італії два скелети, яких назвали "Коханці з Модени", тому що вони трималися за руки, належать чоловікам. Такими є результати дослідження вчених з Болонського університету, передають Патріоти України з посиланням на ВВС.

Тоді, в 2009 році, дослідники не змогли визначити стать людей, яким належать скелети, тому що вони погано збереглися. Нова технологія, що досліджує білок на зубній емалі, показала, що обидва скелета належать чоловікам.

Визначено, що вони жили в 4-6 ст н.е., проте характер відносин чоловіків залишається загадкою.

Деякі з припущень полягають в тому, що вони були братами, двоюрідними братами або солдатами, які загинули разом в бою. Дослідники припускають, що місцем їх поховання могло бути військове кладовище.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Нарешті з'явився хтось тупіший...": Майкл Щур розгромив фейковий засіб захисту від коронавірусу (відео)

вівторок, 26 травень 2020, 6:24

В Україні "блокатори вірусів" продаються і за 200, і за 400, і навіть за 1800 гривень. "Це те, чого так довго чекали радикальні антивакцинатори: нарешті з'явився хтось тупіший, ніж вони. Тепер від коронавірусу рятує шматок пластика з порошком усередині...

З 1 серпня банкомати стануть непотрібними

вівторок, 26 травень 2020, 6:08

​1 серпня 2020 року держателі електронних платіжних засобів (наприклад, платіжних карток) зможуть отримувати готівку з кас підприємств торгівлі, громадського харчування та послуг, що застосовують реєстратори розрахункових операцій. Про це йдеться у п...