Колаборант сам себе видав: З‘явилося чергове свідчення зв‘язку Шарія зі спецслужбами Росії, - Сергій Іванов

Анатолій Шарій їде до Росії як особа, залучена до праці, та за узгодженням з ФСБ.

"З‘явилося чергове свідчення зв‘язку Шарія зі спецслужбами РФ. Це свідчення надав сам ренегат в ефірі телеканалу «Россия 24», пообіцявши приїхати в Росію для вакцинації препаратом «Спутник V», - пише телеведучий та блогер Сергій Іванов на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Адекватно оцінюючи рівень когнітивного розвитку цього неука, я розумію: єдине, що дійсно турбує його перед ефіром – це кількість брендових логотипів у кадрі, а не зміст того, що він говорить. Якби було інакше, Шарій згадав би, що російський уряд встановив обмеження для перетину російського кордону і не палився б, адже єдиний пункт, який дозволяє йому потрапити до Росії, звучить наступним чином:

«Лица, однократно въезжающие в Российскую Федерацию, привлекаемые к трудовой деятельности в качестве высококвалифицированных специалистов, включенных в список, направленный в ФСБ России и МВД России федеральным органом исполнительной власти... Пропуск через государственную границу Российской Федерации указанной категории граждан возможен только после направления списков из федеральных органов исполнительной власти в Пограничную службу ФСБ России».

Говорячи простіше, Шарій їде до Росії як особа, залучена до праці, та за узгодженням з ФСБ. Це факт, подобається він комусь чи ні. Я вже не кажу про ще більш очевидні речі на кшталт його участі в піар-кампанії російської «вакцини» та дискредитації європейських вакцин.

Також цікава дата цього вкиду, яка збіглася з активізацаєю Медведчука та колаборантів з «ЛДНР» щодо полонених – День пам'яті кіборгів. Ви ж розумієте, що це не збіг. «Що не так з Шарієм», – питає тут дехто. А що так?".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. На Донбасі вперше офіційно зафіксували російську РЛС 51У6 "Каста-2Е1", яку поспіхом намагалися замаскувати (фото)

середа, 3 березень 2021, 3:00

Волонтери міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm отримали ексклюзивне візуальне підтвердження інформації щодо першої офіційної фіксації російської радіолокаційної станції 51У6 «Каста-2Е1» на окупованій частині українського Донбасу. Волонтери...

Хіти тижня. "Навіщо російській розвідці знадобився український танк "Оплот", - Злий Одесит

середа, 3 березень 2021, 2:00

Росія потребує рішень, які б значно могли підвищити потенціал її бойових машин. "Новость оказалась довольно резонансной, поскольку охватила не только категорию сообщений о раскрытии очередного агента российской разведки или ячейки пособников страны-агр...