
Частина колаборантів у Луганській області вже почала планувати втечу до РФ, очікуючи звільнення регіону Збройними силами України. У разі деокупації Луганщини ця група зрадників хоче отримати від Кремля певні гарантії безпеки. Про це повідомляє Центр національного спротиву при Силах спеціальних операцій ЗСУ, передають Патріоти України.
Вище політичне керівництво країни-агресора має намір евакуювати до Росії невеликий осередок колаборантів. Йдеться про групу з 10-15 осіб, які перейшли на бік загарбників. Їх не просто планують вивезти до РФ, а й хочуть у подальшому інтегрувати цих зрадників України в російське суспільно-політичне життя.
Задля цього групу колаборантів, які працюють в одній з окупаційних "адміністрацій" Луганщини, планують зробити членами всеросійської політичної партії "Единая Россия". Відповідні партійні квитки мають стати для зрадників і квитком у нове життя, коли ЗСУ наблизяться до населеного пункту, де зараз заправляють ці прихильники "русского міра".
Російське командування в смузі своєї 36-ї загальновійськової армії (ЗВА) угрупування військ (УВ) «Восток» прагне запобігти подальшому просування передових підрозділів ЗСУ у бік дороги Гуляйполе — Велика Новосілка, а також, по можливості, відновити поло...
За оцінкою української влади, Росія утримує близько 7 тисяч українських військовополонених, натомість Україна утримує понад 4 тисячі російських полонених. 1.Від Маріуполя до полону: останній бойовий виїзд . 2.Понад 600 днів пекла: Волноваха, Мордовія ...