"Колю Оболонського можна сміливо призначати на керівника української сторони у мінській ТКГ. Нехай світить там своєю д***ю", - журналіст

Єдине, що під страхом закриття "Велюру" на карантин треба заборонити Колі будь-що підписувати у Мінську.

«А я думаю, що Колю Оболонського (у вузьких колах відомий як Микола Тищенко) можна сміливо призначати на керівника української сторони у мінській ТКГ. Серйозно», - про це на своїй сторінці у Фейсбуці пише журналіст Олексій Братущак, передають Патріоти України, та продовжує:

«От дивіться. Переговори у Мінську заблоковані більше місяця. Росіяни зараз спілкуються мовою ультиматумів. Раніше ситуація мало чим відрізнялася. Бо рішення ухвалюють не там, а у Кремлі. То для чого підігрувати росіянам у "мирних переговорах у Мінську"?

Вони привозять туди якихось тєлєпузіків з окупованих територій, качають права, надувають щоки. То треба дати адекватну відповідь. Нехай Коля світить там своєю д***ю. І все. Більше жодних повноважень йому. Написати йому темник зі 100 висловів: треба погодити у Києві, недостатньо інформації, пропозиція не обговорена в широкому колі експертів, нам потрібен верифікований переклад на українську, щось зв'язок поганий, передзвоню завтра, які нові рецепти ви знаєте, а тепер танцюють всі. Коротше, дати росіянам адекватну відповідь.

Ми зараз обурюємося долученню Колі до якихось мінських ініціатив. А тепер уявіть, як це мають сприймати росіяни. Це ж наче їх послали в те саме місце, яким хизується Колян.

P.S. Єдине, що під страхом закриття "Велюру" на карантин треба заборонити Колі будь-що підписувати у Мінську. Навіть листівки фанатам».

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Господині на замітку: Суперська намазка на хліб, рецепт якої у вас будуть питати все гості (відео)

субота, 24 жовтень 2020, 9:48

Підійде і на свято, і для швидкого перекусу. Рецепт смачної, недорогої, дуже простої і швидкої в приготуванні намазки на хліб розповіла блогер Інна Тищенко, передають Патріоти України.

Будьте обережні! - Нові схеми крадіжок з карт під час коронавіруса

субота, 24 жовтень 2020, 9:36

Використавши пандемію, злочинці придумали нові афери. "Они успешно внедрили сразу несколько новых схем краж денег с банковских карт. И все эти способы так или иначе связаны с привычками граждан, появившимися во время самоизоляции. . 1 СПОСОБ . Эксперта...