"Коломойський запевняє, що міністра Мінрегіону "переплутав з власником агрохолдингу", - політтехнолог Голобуцький

"Коломойський дав цікаві пояснення щодо дивних "випадкових зустрічей" на матчі "Динамо"-"Бенфіка", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Ви мене запитуєте про Чернишова [міністр Мінрегіону], так я не знав, хто це такий. Я подумав, що це Бахматюк повернувся, тому з ним привітався. Я ще запитую Сашу Волкова - це що, Бахматюк повернувся? А він мені каже: "ти що, це ж Чернишов". ...Так я його ж не знаю, ми не говорили, а просто привіталися. ...[Арахамія] не сидів у віп-ложі, а був поруч. Він прийшов на стадіон зі своєю сім‘єю, а дітям накупив дудки. Ці його діти в ті дудки голосно свистіли. Я йому почав спеціально голосно гукати: "Давиде, це твої діти?". ...Я його запитую: "Ти нащо їм дудки купив?". ...Я йому крикнув: "так візьми своїх дітей у парламент, нехай Разумкову дудять. Я ще йому додав: готуйся декларацію подавати", - заявив Ігор Валерійович.

==
Хороша відмазка. Можна брати. Арахамію просто послав з дудками. Поки до ВР. А міністра Мінрегіону "переплутав з власником агрохолдингу".
Класика! "Слушайте, я не узнаю вас в гриме. Ктo вы такoй? Сергей Бoндарчук?. Нет. А, Юрий Никулин? Нет, нет... Бoже мoй, Иннoкентий Смoктунoвский!"
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Україна судиться з Росією: Чи буде покарано Кремль?

субота, 16 жовтень 2021, 7:25

У Гаазі Арбітражний трибунал розглядає справу про захоплення РФ українських військових кораблів і членів їхніх екіпажів. Ще трохи, ще недовго залишилося чекати, коли спеціальний арбітражний суд у Гаазі прийме рішення про свою юрисдикцію у справі Україн...

​Одна війна і так багато горя для родини Никоненко

субота, 16 жовтень 2021, 7:10

Рівно 2 роки тому, 15 жовтня 2019 року, від кулі снайпера на Донбасі загинула Ярослава Никоненко. Від самого початку війни дівчина була волонтером, допомагала армійцям на передовій. Де на той час служили її батько Сергій та молодша сестра Богдана. Серг...