
Російські загарбники споруджують інженерні загородження. Ганебні об'єкти фіксують у районі Перекопу та далі углиб півострова. При цьому ворог безконтрольно розкидає по 4 штуки ПДМ-3Я. Це – протидесантні міни. Їх створюють для використання у воді.
На деяких локаціях міни – вже закопані. Люди, які ходять або їздять цією територією, навіть не підозрюють, де їх чекає смертельна небезпека. Коли станеться трагедія за участі цивільних, питання – часу.
Окрім того, з боку Криму ворог вже риє вал. Також на дистанції 100 – 300 метрів закопують бетонні ДЗОТи для кулеметів.
Російські окупанти скоюють геноцид українців. Ворогу байдуже, на якій території України вбивати людей. Українські захисники та захисниці неодмінно звільнять Крим. Півостров нарешті очиститься від росіян. Більше не буде жодних їхніх звірств. Разом з українським прапором до людей повернеться безпека.

На те, що українські удари по російській логістиці почнуть впливати безпосередньо на фронт, буде вказувати низка факторів. Зокрема, відбудеться зменшення кількості штурмових дій РФ на лінії боєзіткнення. Таку думку висловив військовий оглядач Денис Поп...
У мережі опублікували відеозапис, на якому росіянин фільмує палаючу російську військову автівку посеред траси. На кадрах видно, що після ураження техніки військові ЗС РФ з речами в руках змушені йти пішки повз автомобілі росіян, а на задньому плані зді...