"Коли необхідно багато "шити" - звуть кравця. А буває, що і Портнова (якщо російською)", - блогер

Довгий кримінальний шлейф Андрія Портнова, його активна діяльність на посаді радника Януковича, авторство в одіозних законах, а також жирний “кримський слід” в біографії більше не є приводом для уваги.

Справу проти Портнова закрили. Ілюстрація: скріншот з відео.

"Ну що, СБУ закрило справу Портнова про державну зраду. А ви питали – навіщо призначати головою Служби Божої України керівника 95 Кварталу, фахівця з офшорного бізнесу та друга дитинства веселого гаранта? Давати йому цілого лейтенанта і терміново присвоювати йому в Вікіпедії статус “державний діяч", - пише військовий ЗСУ Гліб Бабіч на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"У тому числі й для цього. Тому що державний діяч не тільки не образить державного діяча, але й допоможе створити йому державну діяльність. Довгий кримінальний шлейф Портнова, його активна діяльність на посаді радника Януковича, авторство в одіозних законах, а також жирний “кримський слід” в біографії більше не є приводом для уваги нещодавніх лицарів безпеки (а тепер надійних шпаг (особисто) президента, за версією пана Баканова).

Ще недавно я говорив, що чутки про можливе призначення Портнова на посаду генпрокурора – нісенітниця. Тому що це навіть не “червона лінія”, це палаючий рів з напалмом для будь-якої влади, яка хоч трохи вважає себе українською.

Тепер же все можливо. Мрія “президента в смартфоні” про власну прокуратуру (і всі інші силові відомства) ось-ось здійсниться. Система противаг зовсім скоро буде розібрана остаточно і, швидше за все, переплавлена на веселі різнокольорові кастети.

І тепер, дійсно, чому б не Портнов? Способів тримати новоспеченого прокурора за “особисті противаги” – хоч відбавляй (з цієї пісні вже нікуди не викинути слів, можна їх тільки на якийсь час забути).

А казка про “повністю незалежного генерального прокурора” вже готова до ротації за всіма медіа.
Тим більше що схема “незалежності” вже випробувана на ДБР, яка не розгинаючись працює фактично на одного Портнова, беручи до виконання все підряд, включаючи повний абсурд.

Кажете, закон про люстрацію не дозволить? Ну, по-перше, скільки проживе цей закон при новій Раді, і кого в підсумку будуть люструвати – велике питання.
А по-друге, є чудовий прецедент з АП.
Тепер досить перейменувати Генеральну Прокуратуру в Адміральну або, скажімо, в Орден Прокураторів – і питання вирішене.
Хоч Пшонку повертай.

У кожному жарті, як відомо, є тільки частка жарту. Так що якщо (при реалізації найбільш веселого сценарію):

  1. Ви співпрацювали з попередньою (злочинною) владою в будь-якій формі (або підтримували її),
  2. Брали участь в опорі (поваленні) легітимної влади в 13-14 роках,
  3. Необережно “кошмарили” туристів з Росії та мирних озброєних громадян в процесі “конфлікту на сході” (або, взагалі, вбили когось із них),
  4. Здійснили ще яке-небудь діяння, що не вкладається в прийдешню нову систему визначень доба і зла

– будьте дорослими та свідомими.

Приведіть у порядок свої справи. Знайдіть хорошого адвоката. Тримайте під рукою чемоданчик з практичним одягом і зміною білизни. І продумайте свою лінію поведінки на допитах і відповіді на питання слідчого. Може статися, що у нової незалежної прокуратури (і інших відповідальних служб) вони до вас з’являться.

Так-так. Я нагнітаю. Пам’ятайте, ви і раніше багато про що мені так говорили? А багато що – вже реальність. Коли необхідно багато шити – звуть кравця. А буває, що і портнова (якщо російською). Ви не знали?".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Подальша українізація під питанням: Ексгендиректор "плюсів" Ткаченко несподівано підтримав Бужанського у критиці мовного закону

неділя, 23 лютий 2020, 9:58

«Слуги народу» незабаром розпочнуть дискусію щодо мовного питання. Голова комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики Олександр Ткаченко вважає, що ухвалення мовного закону, яке відбулось в останні дні каденції минулої Ради, заклало багато...

В Одесі біля православного храму поширювали листівки проти евакуйованих з Китаю українців (фото)

неділя, 23 лютий 2020, 9:46

​В Одесі парафіяни Свято-Успенського собору звернулися в СБУ у зв'язку з поширенням в місті провокаційних листівок. У них, зокрема, одеситів закликали противитися прибуттю в Україну співгромадян з епіцентру поширення коронавіруса.​. Листівки двоє невід...