"Коли Путін тероризує і намагається залякати українців, руйнуючи мирні будинки та торгівельні центри, він уявляє, як би реагували росіяни", - Олена Кудренко

"Кременчук. Торгівельний центр з мирними людьми всередині... Коли Путін напав на Україну, то прорахувався багато разів у самій своїй основі. Він чомусь порівняв своє населення з нашим народом. Він чомусь виходить з того, що його власне населення почало би боятися таких терактів - а отже почне боятися український народ", - пише харківська блогерка Олена Кудренко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передаютьПатріоти України, та продовжує:

"Він чомусь (як, доречі, й Лукашенко) думає, що ми з ними схожі, а тому будемо роздавати квіти загарбникам, заб'ємося під лавочку, як росіяни, почнемо боятися дихати, а про владу - на кухні і пошепки - саме так і білоруси, й росіяни створили собі таку владу. Яка роками тільки посилювала свої позиції.

Коли вони, сусіди, кажуть "а что мы можем?" - то вже дійсно нічого не можуть. Вони вже ВСЕ зробили, виховали тероризм у власній країні, з яким сплелися дуже тісно й самі. Бо породили його своєю бездіяльністю.
Тому коли Путін тероризує українців, руйнуючи мирні будинки та торгівельні центри, він уявляє, як би реагували росіяни, бо в його уяві ми "одін народ".
І тут знову помилка. Бо нам назад вже не можна. Не можна визнавати, що давайте будемо боятися, складемо зброю і він зупиниться - тепер навпаки треба розігнатися та в'їб...ти по ботоксній щелепі. Зруйнувати це непорозуміння, яке називає себе державою. "Восточная Європа" - кажуть вони про себе. Не приший собаці хвіст - ні Європі, ні Азії терористи не потрібні.
І коли біль трохи притупиться, жах трохи схлине, найсильнішою емоцією в Україні буде лише бажання покласти край російському тероризму. Вони кажуть "мы нікогда нє пєрєстанєм" - ні, це МИ ніколи тепер не зупинимося. Росія-спонсор тероризму - це дуже мало. Це не спонсорування - це чистий тероризм і є".
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Мєдвєдєв сьогодні прямо озвучив погрозу атакувати АЕС на території Європи", - Голобуцький

субота, 13 серпень 2022, 0:00

"До обстрілів Запорізької АЕС як невербальної складової нового меседжу Кремля для союзників додався вже і вербальний складник. Мєдвєдєв сьогодні прямо озвучив погрозу атакувати АЕС на території Європи: "Не следует забывать, что и в Европейском союзе ес...

Встановлено особисті дані 1000 російських генералів та офіцерів, знищених захисниками України, починаючи з 24 лютого, - Бутусов

п’ятниця, 12 серпень 2022, 20:33

Важливий орієнтир. Сьогодні згідно з даними публічного моніторингу російських соцмереж та трофейними документами автори проекту Killed in Ukraine встановили особисті дані рівно 1000 російських генералів та офіцерів, знищених захисниками України починаю...