Коли важко "перевзутись" красиво: Треба вірити Гройсману в період президентства Порошенка, чи тепер - при Зеленському?

Погляди на ситуацію та думки про неї у багатьох високопосадовців змінюються разом із президентами.

Володимир Гройсман. Фото: РБК.

"Дело в том, что вчера на «ICTV» В.Гройсман вдруг заявил: «Надеюсь, что с приходом нового президента будет вычищена вся правоохранительная система, туда придут нормальные люди, они будут работать над тем, чтобы создать нормальные условия правоохранительной системы для экономики", - пише політолог Олександр Гончаров на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Володя, а как же понимать твои рассуждения двух – трехлетней давности о том, что внедрение у нас практики грузинских реформ правоохранительной системы, которые являются выдающимся явлением современности, не имеющим аналогов на постсоветском пространстве и далеко за его пределами, - это будет реальный результат для каждого украинца".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Україна обмежила доступ до Чорного моря через ракетні випробування

вівторок, 23 липень 2019, 21:47

У період з 24 до 25 липня в Одеській області обмежено доступ до деяких місць на узбережжі Чорного моря - від населеного пункту Миколаївка (Балабанка) до населеного пункту Лебедівка - через випробування зброї з бойовими стрільбами. Про це попереджають н...

Пішов на побачення до своїх жертв: Помер екс-лідер Китаю, який наказав розстріляти демонстрантів на площі Тяньаньмень

вівторок, 23 липень 2019, 21:35

При придушенні студентських протестів 1989 року було вбито, за різними даними, від двохсот до тисячі чоловік. У Китаї на 91-му році життя помер колишній глава уряду Китаю Лі Пен, якого називали "Пекінський м'ясник" за те, що він в 1989 році віддав нака...