"Коли Зеленський каже, що хтось там перебільшує, то він при цьому не працює над тим, щоб загроза зникла. Працюють інші", - Олена Кудренко

"Кілька думок. Що робить Зеленський? Можливо, він і сам не розуміє, що робить, але виглядає це, як намагання посварити Україну з союзниками та втратити ту допомогу, яку вони нам зараз надають. Така риторика та зверхність разом з деякою зневагою - скоріше з подачі Єрмака. Це виглядає як завдання з Московії, яке конче треба комусь зробити", - пише харківська блогерка Олена Кудренко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Чи реальна загроза, і чи не "нагнітає" Америка? Загроза реальна, але вона може стати НЕреальною саме завдяки нам самим, Америці й союзникам. Що вони й намагаються зробити. Коли Зеленський каже, що хтось там перебільшує - то він при цьому не працює над тим, щоб загроза зникла. Працюють інші. І коли вони зроблять вторгнення неможливим, чи невигідним для Путіна - Зеленський скаже: "а що я вам казав? Ніхто й не збирався нападати".
Це ж скажуть проросійські клоуни в регіонах, які зараз цю загрозу заперечують. Це як сталося в 2014-му - частина нації втримала небо ціною свого життя, а дехто не помітив, і тому йому вважалося, що ніякої агресії росіян і не було.
Що ж, зручна позиція...
- "нагнітання", як його називають - це називання речей тими, що вони є. І я теж вважаю, що загроза реальніша, ніж будь-коли. Просто загрозу можна мінімізувати - і тоді її не буде. А можна нічого не робити - і тоді кожен з нас побачить її наживо. Але я про це написала в попередньому пункті.
Можливо (це моя суб'єктивна думка) варто нагнітати спеціально, може й ще більше, бо це корисно для деяких речей:
- залякати самого Путіна. Бо він звично хотів поторгуватися. Не вийшло.
- Показати самій Росії, що її погрози сприйняли серйозно і будуть відповідати реально.
- Перемогти Путіна психологічно;
- Донести інформацію про загрозу до ВСІХ, щоб ВСІ помітили війну. Багатьом це корисно. Це і про країни, і про наших ("прости Господи") співгромадян.
Взагалі подивіться, як часто ми чуємо: "Ми програємо інформаційну війну!"
В даному випадку інформаційну, психологічну, репутаційну війну починає програвати сама Росія.
І неймовірно, що на відверте намагання нашого тимчасового президента посваритися з союзниками - вони на нього не дуже й зважають. Бо правильно тут друзі пишуть: Україна - не Зеленський, а Зеленський - це ще не вся Україна".
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Вона вже померла: В окупованому Криму на день Росії показали "Лебедине озеро" (відео)

середа, 12 червень 2024, 13:55

У Криму на день Росії, що відзначають у ворожій країні 12 червня, хакери атакували російське телебачення та підмінили трансляцію фрагментом з балету "Лебедине озеро" та цифрами з втратами РФ. Відео опублікували у Telegram-каналах, передають Патріоти Ук...

Поблизу - управління ФСБ: У центрі окупованого Донецька пролунали вибухи (відео)

середа, 12 червень 2024, 13:03

Тимчасово окупований Донецьк потрапив під обстріл. Зафіксовано "прильоти" на кордоні двох районів міста. Про це повідомляє Telegram-канал "Новости Донбасса" у середу, 12 червня, передають Патріоти України. "Прильоти" були на межі двох районів – Ворошил...