
Правоохоронці перервали секс-вечірку з елементами БДСМ у готелі «Палац Трезіні» на Університетській набережній Санкт-Петербурга. Про це повідомило російське ЗМІ «Фонтанка», передають Патріоти України.
Поліція, як стверджує видання, нікого не затримувала. Учасників вечірки біля дверей готелю зустрічали активісти ультраправого руху «Руська громада». «Поки одні воюють під прапорами Спаса Нерукотворного, інші влаштовують оргії в костюмах чортів у центрі міста», – ідеться у повідомленні організації
Власником будівлі, в якій проходила секс-вечірка, раніше називався засновник ПВК «Вагнера» Євген Пригожин. Торік під час обшуків після заколоту бізнесмена силовики виявили біля будівлі автомобілі з готівкою на загальну суму 10 млрд рублів (згодом їх повернули Пригожину).
Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...
Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...