Українські сили розбили російську бронетехніку, яка намагалася наступати у районі Кліщіївки. Російське командування відправило в атаку танки та бойові машини піхоти.
Кадри з пересуванням та знищенням цих сил показав український боєць з позивним «Осман».
Військовий розповів, що бій відбувся 20 серпня. Відомо, що у відбитті російської атаки брали участь бійці 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар».
Російські військові намагались наступати під Кліщіївкою на щонайменше трьох танка Т-80БВ та трьох БМП.
Під час їх наступу по окупантах відкрила вогонь українська артилерія.
«Окупанти втратили 2 танки, 2 БМП та невизначену кількість піхоти», – розповів боєць українського батальйону.
Також цей наступ за 20 серпня підтвердили в українському Генеральному штабі.
«На бахмутському напрямку противник вів безуспішні наступальні дії в районі південніше Кліщіївки Донецької області», – розповіли у Генштабі.
Як уточнює ДіпСтейт російську атаку зупинили касетні снаряди української артилерії. Знищено дві ворожі БМП та підбито два російські танки, котрі ворог кинув на полі бою.
У Генштабі додали, що у районах Кліщіївки працювала російська авіація, яка завдала ударів.
Це не перша спроба росіян відбити втрачені позиції у районі Кліщіївки. Наприкінці липня у Кліщіївці українські сили влаштували засідку на російських десантників та ліквідували частину з них з бронетехнікою. По росіянах українські військові працювали зі стрілецької зброї та обстрілювали з мінометів та гранатометів.
Батальйон «Айдар» веде бої за цей населений пункт тривалий час. Ще на початку липня українські військові вибивали росіян з укріпрайонів на висотах біля села.
"Коли я писав блог по вбивству Фаріон, то зразу сказав, що ви будете здивовані вбивцею і мотивами", - пише у своєму блозі Борислав Береза, передають Патріоти України. "Зараз бачу сміхуйочки з приводу, що наступною жертвою мав бути Макс Бужанський. Про ...
Лідери козацтва пізніших часів відтіснили в пам'яті народу відчайдушного і умілого отамана, що з купкою запорожців став одним з вершителей доль Східної Європи і підняв роль українського козацтва до небувалих до того висот, перевершивши Байду Вишневецького