Ватажок ПВК "Вагнер" Євген Пригожин поскаржився, що його бойовиків під час відходу з Бахмута розстріляли кадрові військовослужбовці РФ. Відповідний рапорт він опублікував у себе в Телеграм, передають Патріоти України.
Інцидент трапився 17 травня біля сіл Опитне і Озарянівка. Кадрові російські військові замінували дороги. "Нами були виявлені фугаси у вигляді великої кількості пластиду, протитанкових мін і артилерійських снарядів, установлених в управляємому варіанті і виведених на позиції міністерства оборони (РФ. – Ред.). Після попереднього огляду група приступила до розмінування, але була змушена припинити роботи, оскільки в районі населеного пункту Семигір'я по ним був відкритий вогонь із стрілецької зброї зі сторони позицій міністерства оборони", – йдеться в рапорті, який опублікував Пригожин.
Внаслідок цього була виведена з ладу вантажівка бойовиків "Урал" прямим потраплянням у двигун. Самі "вагнерівців" нібито не постраждали. "Групи (вагнерівців – Ред.) спішилися, роззосередилися і здійснили заходи для усунення агресії і затримання", – йдеться в повідомленні.
В рапорті вагнерівців сказано, що командир військових РФ, які напали на найманців Пригожина, був п'яний.

Очевидно, саме цей інцидент мав на увазі Євген Пригожин, коли 2 червня звинуватив представників міноборони РФ у замінуванні шляхів для відступу з Бахмута.
25 червня: церковне свято сьогодні, від чого оберігає чудотворна ікона "Ізбавительниця". 25 червня за новим календарним стилем (8 липня - за старим) - свято чудотворної ікони Божої Матері "Ізбавительниця", яка зберігається в одному з українських монаст...
В низці районів окупованого Криму у ніч проти четверга, 25 червня, лунає серія вибухів. Під атакою опинилася енергетична інфраструктура, передають Патріоти України з посиланням на моніторингові Telegram-канали. . Зокрема вибухи чули в районі Севастопо...