Десантники узяли в полон на Курщині трьох бійців 155-ї окремої бригади морської піхоти армії РФ, солдати якої відзначаються особливо жорстоким поводженням з полоненими українськими воїнами. Полонені розповідають, за відмову виконувати накази та знущатися з українців командири підрозділу погрожували їх «обнулять». Так, свою історію розповів полонений В’ячеслав Колмаков із Московської області, передають Патріоти України.
Він жив у селі, займався підсобним господарством, однак не платив податки та аліменти, тож зібрався чималий борг – понад два мільйони рублів. Росіянин вирішив підписати контракт та заробити на вбивстві українців. Його підрозділ виконував завдання на Курщині. За наказом командира з позивним Молот Колмаков та ще двоє солдатів зайняли будинок і опинилися в оточенні. Сиділи там тиждень.
«На другий чи третій день командир вийшов на зв’язок та розповів, що до будинку йде мирний житель. Але це насправді розвідник. Якщо нас побачить, повідомить, і будинок накриють міномети. Тож чоловіка треба «завалити». А якщо ми цього не зробимо – нас «обнулять», – пояснив полонений росіянин.
У двір і справді зайшов чоловік років 50-ти, і «довелося застосувати зброю», каже В’ячеслав Колмаков. Росіянин випустив у беззбройну людину шість патронів із автомата. Після цього командир сказав, що слідом іще хтось іде. Його слід прибрати також. А коли Колмаков відмовився, погрожував розправою.
Також росіянин додав, що їм наказували не здаватися у полон, а застрелитися або підірвати себе гранатою. Також він вірив, що у полоні його чекають тортури. Натомість десантники віддали росіянину останню пляшку води.
Азартные игры продолжают набирать популярность по всему миру, привлекая миллионы игроков, желающих испытать удачу. Интерес к казино и ставкам варьируется от страны к стране и зависит от множества факторов: законодательства, культурных традиций и доступ...
Народне свято 28 березня відоме під назвами Іларіонів день, Олександрів день, Лісове доглядання. У ці дні українці здавна очікували потепління і настання ясних днів. Це свято відоме під назвою Лісове доглядання. Наші пращури ходили до лісу і збирали т...