
Втрати України у війні варто рахувати грошима, і якщо зберегти життя захисників, зекономлені на виплати гроші можна направити на виробництво техніки та озброєння, які сприятиме тому, що наші воїни менше наражатимуться на небезпеку. Економічно невигідно, коли український підрозділ висилає 20 людей на штурм і знищує 100 ворогів. Таку думку висловив повний кавалер ордена Богдана Хмельницького, командир легендарного батальйону К2, Герой України Кирило Верес, передають Патріоти України.
"Натомість варто було б використати для штурму 100 дронів", - зазначає військовий.
У разі загибелі воїна, його близьким надається одноразова допомога від держави у розмірі близько 20 млн грн, зауважив Верес. "Загинуло в мене 20 людей, а тепер мінус 30%, то виходить шість військовослужбовців. Якщо помножити на 20 мільйонів гривень - це 120 мільйонів. Тобто 120 відняти 10 - країна отримає 110 мільйонів зекономлених коштів", - сказав він.
Також командир додав, що саме тому слід зменшити втрати в особовому складі завдяки збільшенню виробництва техніки та озброєння.
26 червня за новим календарним стилем (9 липня - за старим) - день пам'яті преподобного Іоана, єпископа Готського, і чудотворної Тихвінської ікони Божої Матері . 26 червня за старим календарним стилем - день пам'яті мучениці Акіліни Старшої. . Іоан жи...
Ключова військово-логістична магістраль окупантів, що з'єднує Ростов-на-Дону з окупованими Маріуполем, Мелітополем та Кримом з кожним днем стає все більш смертоносною через посилення повітряного контролю українськими мвдлстрайками, зазначають Патріоти ...