Конфлікт з Парасюком змусив придивитись до полковника пильніше: Мережу вразила декларація командира донецького спецназу МВС Голубана

Найбільше користувачів соцмережі вразило те, що Юрій Голубан якимось дивним чином спромігся перед війною придбати квартиру у Донецьку за дуже смішну ціну.

Юрій Голубан. Фото: соцмережі.

"Командир батальона спецназначения полиции Донецкой области Юрий Голубан за 2015 год задекларировал, что имеет в собственности 70 000 долларов наличными. Как сообщает Харьковский антикоррупционный центр, жена Юрия, Ольга задекларировала 10 000 долларов и 4000 евро наличными", - написав Віктор Остафійчук на сторінці спільноти "Патріоти України - єднаймося!" у "Фейсбуці", передають Патріоти України.

"Также в декабре 2015 году Ольга Голубан за полмиллиона гривен приобрела Volkswagen CC 2012 выпуска. Кроме этого, Голубан в октябре 2013 года в Донецке приобрел квартиру площадью 75,7 кв.м. за 18,2 тысячи гривен. Семья Голубана владеет еще одной квартирой в Донецке площадью 49,2 кв.м.
2015 года Юрий Голубан заработал 78 800 гривен. Также ему насчитали 39,2 тысячи гривен пенсии. Жена Ольга в 2015 году заработала 869 гривен. Никто из семьи Юрия Голубана не зарегистрирован, как ФЛП и не имеет каких-либо долей в фирмах", - додав він.

Найбільше користувачів соцмережі вразило те, що Юрій Голубан якимось дивним чином спромігся перед війною придбати квартиру у Донецьку за дуже смішну ціну:


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Ви будете здивововані: Лікар назвав вагому причину зробити каву частиною щоденного раціону

понеділок, 17 травень 2021, 22:39

Як можна захистити печінку за допомогою кави. Дізнайтеся, як кава впливає на здоров’я печінки - і скільки ви повинні її пити. Чому напій без кофеїну в цьому випадку "не працює". Кава - один з найпопулярніших напоїв у світі. Багато хто саме з нього почи...

Покерные турниры в Украине и Киеве в 2021 году

понеділок, 17 травень 2021, 22:05

Аккредитованные клубы для проведения покерных турниров в Украине. Ознакомьтесь со списком турниров с крупными призовыми и легальных клубов Украинской Федерации Спортивного Покера. С недавних пор игровой бизнес в Украине стал легальным видом спорта. А в...