Концерт у Чорногорії довелося перенести: Репера з РФ не пустили на літак польської авіакомпанії

Російського репера Лігалайза (Андрія Меньшикова) не пустили на літак польської авіакомпанії LOT. Артист хотів відправитися з Казахстану до Чорногорії, проте йому, як і всім іншим пасажирам з російськими паспортами, довелося залишатися в Астані, зазначають Патріоти України.

Сам репер вже відреагував на те, що трапилося. На своїй сторінці в Instagram він написав, що переносить свій концерт в Чорногорії, але при цьому ніякого негативу нібито не відчуває. При цьому Лігалайз висловився про українців.

"Друзі, мене не пустили на літак. Компанія відмовила пасажирам з російськими паспортами. Я змушений перенести концерт у Будві. Ніякого негативу стоснов рішення авіаперевізника не відчуваю. Готовий нести відповідальність за жахливі злочини, які скоює моя країна. Не вважаю це помірними "стражданнями", порівняно зі справжніми стражданнями українців", - написав репер.

Що Лігалайз говорить про повномасштабну війну в Україні

На початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну репер закрив коментарі у своїх соцмережах. Спочатку він не став прямо засуджувати путінську агресію, а також писав, що все одно вважає себе росіянином.

"Я люблю Москву і Росію. Я люблю весь світ і всі країни де побував і пожив. Добре розмовляю російською та англійською, погано французькою та чеською. Я інтернаціоналіст, космополіт за своєю природою, але хочу жити вдома. Я завжди був відкритий світовим культурам: східній (багато років присвятив східним єдиноборствам і їх філософії), американській (реп — моє життя, моя пристрасть і ремесло), європейській (твори художників, кінорежисерів, письменників). Я російський громадянин світу і не буду іншим", - стверджував Лігалайз.

Після цього репер випустив кліп "Мир! Вашему! Дому!", через якого його тепер вимагають визнати "іноагентом" у РФ. Лігалайза намагаються звинуватити в тому, що він "дискредитує війну".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Ви не повинні бути на пункті управління": Муженко розповів, що Зеленський не хотів його допомоги в Генштабі

п’ятниця, 1 грудень 2023, 20:43

Колишній головнокомандувач ЗСУ Віктор Муженко повідомив, що президент України Володимир Зеленський не хотів його допомоги в Генштабі після повномасштабного вторгнення Росії в Україну. В інтерв'ю Муженко розповів, як після повномасштабного вторгнення пр...

Ізраїль за рік до нападу знав про плани ХАМАСу: Чому розвідка проігнорувала важливий секретний документ

п’ятниця, 1 грудень 2023, 20:15

Як свідчать документи, електронні листи та інтерв'ю, ізраїльські чиновники отримали план бойових дій ХАМАСу для теракту 7 жовтня більш ніж за рік до того, як він стався. Але ізраїльські військові і представники розвідки відкинули цей план як бажаний, в...