Коронавірусний хвіст: Які наслідки COVID-19 можуть проявитися через кілька років, - лікар

Лікар ошелешив заявою про COVID-19.

Наслідки коронавірусу можуть проявитися у перехворілих через кілька років і проблеми зі здоров'ям можуть з'явитися не відразу. COVID-19 може спровокувати загострення інших хвороб і запустити складні процеси в організмі, повідомляють Патріоти України.

Лікар стверджує, що COVID-19 може погіршити ВСІ хронічні хвороби і стани

Як розповів головний лікар медичного центру "Біокурс" Тарас Жиравецький в інтерв'ю для видання OBOZREVATEL, якщо у людини були хронічні захворювання до коронавірусу, то після хвороби вони можуть перейти в гіршу стадію.
"В цілому коронавірус запускає системне запалення, виснажує організм і дає збій, який вискакує пізніше. У кого була початкова ниркова недостатність – вона перейде в гіршу, хто мав проблеми з печінкою – вони погіршаться, з гіпертонією – збільшиться ризик інсульту. Коронавірус збільшує ризики у всьому", - заявив лікар.
Він зазначив, що проблеми зі здоров'ям після перенесеного коронавірусу можуть з'явитися не відразу, а навіть через 5-10 років. І в першу чергу, це можуть бути проблеми з серцем.
"В одного пацієнта, 50 років, коронавірус створив коронарит (запалення стінок коронарних артерій серця). Зробили стентування однієї артерії та замінили клапан. Хоча він сам лікар, веде здоровий спосіб життя і досить добре харчується", - пояснив Жиравецький.
Джерело: Обозреватель
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Пандемія коронавірусу: Лікар розповів про перші симптоми та "страшні" наслідки COVID-19

четвер, 26 листопад 2020, 6:08

За його словами, найважче хвороба протікає у людей з діабетом та надмірною вагою. Головний лікар Дніпропетровської обласної клінічної лікарні імені Мечникова Сергій Риженко розповів про перші ознаки COVID-19, перебіг хвороби та кому з пацієнтів найскла...

Огляд світових новин від Діда Свирида

четвер, 26 листопад 2020, 5:45

На задворках человечества продовжують гадати як їм житиметься при Байдені, обрання якого у Москві вже оголосили очередною победою Путіна. Доброго здоров’я, друзі. На задворках человечества продовжують гадати як їм житиметься при Байдені, обрання якого ...