Коронавірусний скандал на Сумщині: Мешканець Шостки приїхав з Німеччини й одразу почав працювати таксистом (відео)

Відтепер стан чоловіка по кілька разів на день контролюватимуть медики.

У місті Шостка на Сумщині розгорівся скандал – чоловік приїхав з місця спалаху коронавірусу, зобов’язався самоізолюватися, а замість цього пішов працювати таксистом на вокзал, передають Патріоти України з посиланням на ТСН.

Про порушника міськраду і поліцію повідомили місцеві мешканці.

З’ясувалося, що по приїзду до України 55-річний чоловік давав підписку, що два тижні перебуватиме вдома. Копи розшукали порушника, штрафувати його не стали. Той запевнив, що пасажирів не возив.

Відтепер його стан по кілька разів на день контролюватимуть медики.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Майже всі зараження відбуваються після дотиків рук до лиця", - американський лікар про коронавірус

неділя, 5 квітень 2020, 17:36

Будь-яких дотиків рук до обличчя потрібно уникати, рекомендує лікар. "Майже завжди спосіб, яким ви отримуєте вірус, – це його перехід із ваших рук на обличчя, коли ви руками чіпати очі, ніс чи рот", – сказав доктор. Шанси заразитися є і під час тривало...

"В Україні на коронавірус частіше хворіють жінки", – Ляшко

неділя, 5 квітень 2020, 17:25

У відсотковому співвідношенні кількість хворих жінок становить 55%, чоловіків – 45%. У відсотковому співвідношенні кількість хворих жінок становить 55%, чоловіків – 45%. "Якщо подивитися на статистику, то у віковій структурі померлих переважали жінки –...