
Агенти "АТЕШ" провели успішну операцію та знищили релейну шафу на залізничній гілці в Костромі. Про це партизанський рух повідомив у Telegram, передають Патріоти України.
"Кострома - це прикордонний регіон, а глиб Росії. Тим сильніший удар: ворог переконував себе, що тут йому нічого не загрожує. Але тепер під ногами в окупантів горить земля навіть там, де вони вважали себе у безпеці", - зазначили в "АТЕШ".
За наявними даними, залізнична мережа у Костромі використовується для перекидання палива, техніки та комплектуючих на військові заводи Центральної Росії. Руйнування вузлів зв'язку призводить до збоїв у поїздах і затримках поставок, послаблюючи всю систему постачання армії окупантів.
"Кожен регіон Росії тепер може стати фронтом. Кремль не може захистити свою логістику - ми дістанемо ворога скрізь. Кожна диверсія "АТЕШ" робить війну ближчою до їхніх будинків та наближає свободу для України", - наголосили партизани.

Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...