
Росія втрачає щонайменше дві тисячі військових, намагаючись завоювати кожні 100 метрів території на сході України. Про це повідомляє The Times з посиланням на дані розвідок країн НАТО, передають Патріоти України.
Видання не уточнює, чи йдеться лише про загиблих, чи враховуються ще й поранені. The Times також пише, що цифри з'явилися під час обговорення нових постачань озброєнь України. Воно має дозволити Києву потіснити Росію у наступні три місяці.
Під час зустрічі формату Рамштайн міністр оборони США Ллойд Остін зазначав, що російські сухопутні війська зараз «сильно порідшали і деморалізовані». «Росія продовжує відправляти у бій велику кількість додаткових ресурсів. Більшість людей погано навчені та погано екіпіровані, і тому Росія зазнає великих втрат», - сказав Остін.
В Україні минулої доби ліквідували близько 690 російських загарбників. Усього з початку повномасштабного вторгнення окупаційна армія РФ втратила понад 140 тисяч своїх військових.
За першу половину 2026 року Україна виконала "план Качки-Кос" лише на катастрофічні 15%. . Це неформальна назва переліку із 10 пріоритетних євроінтеграційних реформ (із фокусом на правосуддя та боротьбу з корупцією), які Київ зобов’язався втілити до ...
Повідомлення, що Сили Оборони змусили ворога залишити позиції на Кірнбурській косі, де після того встановили синьо-жовтий прапор справило ефект інформаційної бомби, зазначають Патріоти України. Там зазначають, що ворог не вийшов з неї і продовжує з кос...