Російського залізничного сполучення, яке проходило через тимчасово окуповані країною-агресоркою території Запорізької області, більше не існує. Про це у вівторок, 19 серпня, повідомив керівник Центру вивчення окупації Петро Андрющенко, передають Патріоти України.
«Так. Догорає. Потяг», — прокоментував Андрющенко кадри пожежі на залізниці.
За його словами, на «епічних кадрах» — знищення вантажного потягу РФ з цистернами.
Він також додав, що саме для того, щоб уникнути таких втрат російські окупанти транспортують паливо вночі і машинами.
Раніше 19 серпня Андрющенко повідомив, що в районі між Урожайним та Токмаком було підірвано залізничний склад окупантів з цистернами. «Потяг зійшов з рейок і зараз його добивають всім, що може літати. Палає красиво», — зазначив він, додавши, що Сили оборони України знищують російську логістику.
Українці з дідів-прадідів не починали б воєнних дій та багато іншого у найдовший день року, через виверені століттями народні прикмети. 22 червня за новим календарним стилем (5 липня - за старим) - день пам'яті священномученика Євсевія, єпископа Самоса...
На російських окупантів у тимчасово захопленому Криму незабаром чекають серйозні проблеми. Радник міністра оборони Сергій Стерненко заявив про це ввечері 21 червня, передають Патріоти України. «Те, що Україна готує для росіян у Криму, вони будуть згаду...