Кремль наляканий: Британська розвідка пояснила, що відбувається з режимом Путіна у зв'язку з лихоманкою збільшення чисельності армії

Шойгу

Військово-політичне керівництво рф боїться військових загроз навіть після завершення війни проти України. Тому у кремлі наразі обговорюють збільшення чисельності своїх військ до 1,5 млн осіб, повідомляє військова розвідка Великої Британії у твіттері.

«17 січня 2023 року міністр оборони росії сергій шойгу оголосив про плани значних змін у структурі збройних сил, які мають бути реалізовані в період з 2023-го по 2026 рр. Це передбачає збільшення чисельності особового складу до 1,5 мільйона осіб — на 11% порівняно з раніше оголошеним збільшенням до 1,35 мільйона. шойгу також оголосив про відновлення московського та ленінградського військових округів, що є частковим поверненням до організації сил на заході росії за радянських часів».

Новий армійський корпус, додає розвідка, буде створено в Карелії, поблизу фінського кордону. Плани шойгу свідчать про те, що російське керівництво оцінює посилення загрози протягом багатьох років після завершення нинішньої війни в Україні.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"На многое у нас не хватает денег, но на взятки всегда найдутся", - блогер-одесит

неділя, 29 січень 2023, 0:35

"На многое у нас не хватает денег, но на взятки всегда найдутся. И немалые. Это на Западе чиновники горят на мелочах, покидая высокие посты из-за искушения в пределах от 20 до 50 тысяч евро. У нас же, если попался на взятке или откате, то не меньше, че...