Кремль намагається вигадати зручні приводи для відмови від вторгнення в Україну, - Піонтковський

Російський опозиціонер Андрій Піонтковський звернув увагу на те, що Кремль та російські засоби масової інформації різко змінили риторику – якщо досі Москва фактично загрожувала вторгненням в Україну, то зараз стверджує, що й не збиралася, передають Патріоти України.

Він вважає, що розгорнуто масову операцію прикриття. Намагаються пояснити народу відмову від плану вторгнення в Україну. Варіантів кілька. Перший — і не збиралися, другий — тільки на це й чекають вороги РФ. І третій, і так досягли, чого хотіли.

Підтверджує це, наприклад, і блогер "російського світу" "Незигар". Причому він бреше, що російський план вдався, оскільки Україну найближчим часом не приймуть до НАТО, і Україна не матиме американських баз.
Проте всього цього не було б без кремлівських істерик протягом останнього місяця! На жаль, ніхто Україну в НАТО не бере і брати в якійсь середньостроковій перспективі не збирався, про що не раз заявляли в самому Альянсі, США, Німеччині… Все, чого досяг Кремль, це озброєння України потужною протитанковою зброєю. А про анекдотичні претензії повернути НАТО до кордонів 1997 року у Кремлі, схоже, забули.

Втім, загроза вторгнення актуальна вже вісім років і ще не скоро буде знята з порядку денного. Наприклад, кількість відео із соціальних мереж із перекиданням важкого російського озброєння біля рубежів України лише зростає. Блогер IgorGirkin знайшов у соціальних мережах нові ролики, зняті в Ростові-на-Дону, Брянську, Воронежі, Криму, а також у Білорусі.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Екскаваторник тікав як заєць: Дрон ЗСУ відзняв свою атаку на росіян, коли ті поспіхом рили окопи

середа, 8 лютий 2023, 4:00

Дослівно: "Вирішили ваньки, щоб не напрягатися, екскаватором вирити окопи". . У ЗСУ повідомляють, що удару завдали бійці 110 окремої механізованої бригади імені генерал-хорунжого Марка Безручка.

"Чем Путин ответит Европе на танки, кроме Сталинграда?" - Рибніков

середа, 8 лютий 2023, 1:00

Через год после начала Вяликой Отечественной Специальной Военной Операции по демилитарицификации Украины президент России Владимир Путин так ничего всерьез и не начал, из чего лишний раз следует, что у России в рукаве действительно есть что-то такое бо...