"Кремль планує запустити проєкт перемир'я, що схожий на перші та другі Мінські угоди", - Голобуцький

Керівництво Росії проштовхує через проросійських політологів в інформаційний простір України, США та Євросоюзу проєкт тимчасового перемир'я на кшталт "Мінська-3". Перемир'я потрібно Путіну для передишки та підготовки нового вторгнення в Україну, яке має відбутися через 5 років. Про це повідомив політолог Олексій Голобуцький у своєму блозі, передають Патріоти України.

"Кремль планує запустити проєкт перемир'я, що схожий на перші та другі Мінські угоди. Головна мета – путінському режиму потрібна п'ятирічна передишка для підготовки та модернізації російської армії до нового вторгнення в Україну через 5 років. Уже зараз за допомогою політтехнологів Віктора Медведчука розпочинаються спроби підігрівати публічний простір в Україні, США і Європейському Союзі, зокрема за допомогою аналітичних статей і матеріалів. Одним зі співавторів таких матеріалів і самої концепції є проросійський політолог Андрій Єрмолаєв", – заявив Олексій Голобуцький.

За його словами, схожий сценарій кремль розробляв у Чечні. Хасав'юртівські угоди 1996 року забезпечили "паузу" після програшу Росії в Першій чеченській війні. Російська армія відновилася і через 5 років почала Другу чеченську війну, знищивши незалежну державу Чечню, нагадує політолог.

"Кремль буде проштовхувати тезу про новий адміністративний статус і кордони захоплених територій, їх особливий правовий та економічний режим, що означатиме, фактично, "Мінськ-3". Цей план розрахований на гнучку і піддатливу європейську дипломатію, особливу ту, яку тривалий час контролював російський режим різними корупційними заохоченнями й газовими "пряниками". Що вони оберуть спокій, вигідну торгівлю з Росією, без'ядерний статус Центрально-Східної Європи, а замість того пробачать кремлівському режиму та Росії всі масові злочини проти людяності, скоєні в Україні, і подарують Путіну статус-кво: загарбане і забране в України. Лише не на довго: на 5 років, впродовж яких знову стануть спонсорами (через торгівлю) російського державного нацизму", – наголосив Олексій Голобуцький.

Він попереджає, що тільки перемога України "здатна переламати хребта тоталітарній путінській державі" і не допустити повторення війни через 5 років. Будь-які розмови з Росією можливі лише після виходу ЗСУ на державні кордони України 1991 року, наголошує експерт.

Джерело: Цензор.НЕТ
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Народні прикмети на 21 травня. Що не можна робити у день пам'яті рівноапостольних Костянтина та Олени

вівторок, 21 травень 2024, 7:05

Православна церква України 21 травня за новим стилем рівноапостольного царя Костянтина Великого та його матір царицю Олену. За старим стилем свято сьогодні присвячене апостолу Іоанну Богослову, автору одного з Євангелій. Сьогодні церква вшановує пам'ят...

"Рано чи пізно США знищать бажання в китайського бізнесу працювати з РФ. Наслідки в Китаї розуміють усе більше й більше людей", - Швець

понеділок, 20 травень 2024, 23:50

"Чому китайці бояться американських санкцій?" - пише у своєму блозі Антон Швець. "Ви часто можете чути, що Китай допомагає РФ. І Китай дійсно допомагає, ну, як країна. І є певна державна політика компартії щодо взаємодії з РФ. Але насправді десь полови...