"Кремль поводиться на переговорах із Заходом, як російські туристи на курортах. Але збити апломб можна", - політолог Бобиренко

"Для успішних переговорів з росіянами необхідно усвідомлювати їхню глибинну ментальність. Треба розділяти дві ментальні суті. Є рускіє. Вони читають Пушкіна, переводять бабусь через дорогу, постять котиків. Дуже гостинні. Аж до того, що запропонують вам чарку і до чарки. І останню рубаху", - пише політолог Віктор Бобиренко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Ще в Росії проживають татари, башкири, якути, нохчі. Залишки угро-фінів. Наприклад, вепси (Путін), ерзя (Жуков) та інші. І багато з них є росіянами.

Щоб стати росіянином, треба вірити в формулу: "Москва – третій Рим, а четвертому не бувати". Росіяни – це більше, ніж суперетнос. Росіянин = імперець.

Значна частина рускіх – є росіянами по своїй суті. Це опора трону. Путін – росіянин і на росіян спирається.

Тому тиск на Захід і європейські цінності – це частина ментальності. Вони інакше не можуть. Імперія може лише розширятися. Сенс буття імперії – війна.

Стиль поведінки Кремля – це дипломатично відретушований образ російських відпочивальників на курортах. Це пітерські інтелігенти – рускіє. А суворі челябінські хлопці відпочивають підкреслено хамовито. Бо росіяни. І цим пишаються. Бо треба, щоб знали. Як у мультику: щоб усі боялись, щоб не насміхались.

Тому і "Тагил! Все пропьем – Тагил не опозорим".

Щоб вести переговори з Кремлем, треба знати глибинне: Кремль поводиться, як типовий "тагілчанин" на курорті, щоб Європа знала, кого боятися.

І переговори НАТО – Росія потрібно вести лише так, як поводитися з "тагілчанином", з яким зачепилися на курорті. Він буде напирати. Основний його імпульс націлений на оточуючих: без свідків – агресії і бути не може. Без свідків буде замирення і пропозиція випити. Але при свідках: "Тагил!". І "тримайте мене семеро".

Я колись збив атаку простими словами: "А то що?" Ну і з бітою в руках, звичайно.

Як правило, опонент робить спробу до примирення. І треба просто дати можливість йому піти. Головне – не принижуючи. Сказати, що ми за мир, дружбу, жвачку. І ви ж за мир?

Тагіл відразу згадує, що "деды воевали". За мир в усьому світі.

Щоб вести переговори з росіянами, треба знати ментальні відмінності.

Якщо серйозно, збити апломб і готовність до війни у Путіна можна тільки у два етапи.

Перший: "а то що?" на усі погрози. З усмішкою і готовністю битися. Жодних поступок. А вже на другому етапі – дати йому гордо відійти. Успіхів у переговорах".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Оксана Забужко розповіла, що зруйнує міф про велич Росії в головах європейців

середа, 29 березень 2023, 21:42

Українська письменниця Оксана Забужко опублікувала фото фасаду Брюссельської опери і пояснила, що дієвіше переконає європейців у тому, Росія — це країна-терорист, а росіяни — це орда варварів, передають Патріоти України. Оксана Забужко поділилася фото ...

Жданов спрогнозував, як Лукашенко може підставити Путіна з ядерною зброєю

середа, 29 березень 2023, 19:42

Військовий експерт Олег Жданов прокоментував заяву російського диктатора Путіна про розміщення ядерної зброї на території Білорусі. Про це він сказав в ефірі свого youtube-каналу, передають Патріоти України. Жданов пояснив, що Путін ні в якому разі не ...