Кремль взявся за словацьких дітей: Росіяни обіцяють дітям зі Словаччини безкоштовні квитки до захопленого "Артеку"

Росія взялася за втягнення дітей-іноземців в політичні ігри.

Росія заохочує словацьких школярів відвідати захоплений дитячий табір"Артек", що розташований в анексованому Криму. Для цього діти мають взяти участь у конкурсі, переможець якого отримає подарункову поїздку до табору, передають Патріоти України.
Інститут Пушкіна (у Москві) проводить у Міжнародному дитячому центрі "Артек" профільну зміну з російської мови для іноземних школярів, повідомили у прес-службі посольства України в Словаччині у Facebook.


Українські дипломати закликали словацьких підлітків утриматися від участі в конкурсі і відвідання "Артеку", який перебуває на тимчасово окупованій території України.

Посольство України в Словацькій Республіці отримало інформацію про організацію та проведення у період з 7 по 28 серпня ц.р. Інститутом Пушкіна (м. Москва) в Міжнародному дитячому центрі «Артек» профільної зміни з російської мови для іноземних школярів.

Наразі організаторами заходу здійснюється конкурсний відбір іноземних команд. Обіцяно, що переможці конкурсу отримають безкоштовні путівки до «Артеку».

В словацьких соцмережах активно поширюється зазначена інформація. 15 червня ц.р. в літературному музеї ім. Пушкіна с. Бродзяни (округ Партизанський, Тренчанський край) словацькі підлітки мають намір відзняти відеоролик задля участі в конкурсі.

Організація такого роду поїздок до тимчасово окупованої Росією АР Крим є черговою провокацією і грубим порушенням російською стороною державного суверенітету і територіальної цілісності України, цинічним і демонстративним нехтуванням Кремля загальновизнаними принципами і нормами міжнародного права.

Зловживання довірою дітей, їхнє втягування в політичні ігри, підштовхування до порушення закону є неприпустимим.

⚠️Закликаємо словацьких підлітків утриматися від участі в конкурсі і відвідання «Артеку», який знаходиться на тимчасово окупованій території України.

Нагадуємо, що поїздки до АР Крим без згоди українських органів влади є порушенням чинного законодавства України, яке тягне за собою адміністративну та кримінальну відповідальність.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Цікавий напрямок": В уряді зацікавились водневою енергетикою

неділя, 19 січень 2020, 6:30

У Мінененерго зазначають, що водень можна використовувати для накопичення енергії, яку виробляють сонячні та вітрові електростанції. Про це повідомив заступник міністра енергетики а захисту довкілля Олексій Рябчин під час наради з питань водневої енерг...

Тренд на зменшення потуги: У Китаї різко впала народжуваність

неділя, 19 січень 2020, 6:10

Зниження народжуваності відбувається навіть на тлі скасування заборони на народження другої дитини в родині. У 2019 році В Китаї зафіксована найнижча народжуваність з 1949 року. Про це повідомляє ВВС, посилаючись на дані Нацбюро статистики Китайської Н...