Кремлівський фюрер сам її унеможливив: Перед зустріччю G20 Путіну пропонували рамку "мирної угоди", - джерела

Напередодні саміту "великої двадцятки" одна із країн-посередниць в спілкуванні Росії і України передала президенту РФ Володимиру Путіну рамку можливої "угоди" для прямих переговорів, повідомляють Патріоти України.

"Напередодні саміту "великої двадцятки", як переконують співрозмовники "УП" в колах американських спецслужб, Путін отримав від однієї з країн-посередниць рамку можливої "угоди". Якщо коротко, то суть пропозиції зводилася до того, що окуповані й уже анексовані території півдня та сходу країни повертаються в склад України, включно з Донбасом. Але питання Криму було запропоновано винести "за дужки". Для Росії це основа так званої "спадщини Путіна". Тому угода передбачала замороження будь-яких розмов про статус півострова на 7 років. Так само, як і розмов про вступ України в НАТО".

Деякі тези з драфту цієї угоди засвітились у російських навколокремлівських каналах у Telegram. Також запропонований варіант передбачав, зупинку ракетних обстрілів української критичної інфраструктури. Це нібито мало засвідчити серйозність наміру росіян.

Проте після масованого ракетного удару по Україні саме під час засідання саміту згадана пропозиція втратила актуальність.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Чорна мітка: що відбувається в оточенні Путіна

четвер, 23 березень 2023, 4:00

Чи відчувають у Кремлі загрозу палацового перевороту? Міжнародний кримінальний суд, видавши ордер на арешт російського президента, вручив Владіміру Путіну чорну мітку. Й водночас послав червоний сигнал представникам російської еліти — відсидітися не ви...

​Поговоримо за Куп'янський напрямок... - Машовець

четвер, 23 березень 2023, 2:00

1. Командування військ противника продовжує реалізацію ряда заходів, спрямованих на зміцнення рівня стійкості своєї системи оборони на Сватівському напрямку, а також суттєвому тактичному покращенню своїх позицій в світлі можливого переходу на цьому нап...