Кремлівським час вішатися та панікувати: Нафта рекордно оновила мінімуми

Перспектив для зростання у нафти - немає, і зима для неї завершиться не на тих же позиціях, на яких починалася, а значно нижче.

"Нефть продолжила свое безудержное падение и в ночь со среды на четверг, 27 февраля, пробила отметку в $53 за баррель и устремилась, похоже, к очередному антирекорду", - пише блогер Злий Одесит у своєму ЖЖ, передають Патріоти України, та продовжує:

"Так, на данный момент главный ценообразователь "чёрного золота" сорт BRENT балансирует в пределах $52,4 за баррель, а техасская WTI, пробив отметку в $48 за баррель, балансирует в пределах $47,8.

Буквально вчера, в материале "Коронавирус пошатнул фондовые рынки и снова потянул нефть на дно", я отмечал, что на волне обвала фондовых рынков, обусловленных продолжающимся распространением корнавируса, рост цен на "чёрное золото" в середине февраля будет полностью нивелирован к его концу. В принципе, перспектив для роста у нефти – нет, и зима для неё завершится не на тех же позициях, на которых начиналась, а значительно ниже.

В итоге так и получается. Что BRENT, что WTI, завершают февраль с антирекордами. Ведь в последний раз так низко WTI падала в декабре 2018 года, аналогично, как и BRENT.

Антирекорды двухгодичной давности, но, честно говоря, за окном пока 27 февраля, и говорить о том, как закроется эта неделя, с учетом стремительного пике нефти, честно – не возьмусь. Но то, что тренд на падение пока сохранится – это факт, а потому не удивлюсь, если к вечеру пятницы мы увидим пробой очередных психологических отметок".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Із виділених 309 мільйонів до медиків дійшов тільки 41", - політтехнолог Голобуцький

четвер, 28 травень 2020, 0:00

Мантра «Хуже не будет» не працює, як відчув на собі мало не кожен, зіпсувати можна все. "Країна помалу виходить з карантину і починає підбивати підсумки: що втрачено і зруйновано через карантин. А заодно – хто і наскільки ефективно запроваджував і прип...

"Їх зацікавила колекція Пороха, але не цікавлять колекції Табачніка, Медведчука. Дебеерівська ср...нь повинна на колінах просити вибачення", - український письменник

середа, 27 травень 2020, 23:41

Музей Івана Гончара давно став для всіх свідомих українців своєрідною святинею, одним із центрів українства. "Ніхто не любить політиків-слабаків. А наш Цахес саме такий. Те, що він сьогодні влаштував зі своєю штатною мадам Пупкіною, видає всі його хвор...