
За президентства Володимира Зеленського до влади в Одеську облдержадміністрацію повернувся Сергій Гриневецький. Він – один з організаторів з'їзду в Сіверськодонецьку, де намагалися ініціювати федералізацію України. Про це в інтерв'ю журналу "Країна" розповіла письменниця та журналістка Зоя Казанжи. Працювала радницею голови Одеської ОДА у 2014 – 2015 роках.
"Мені тяжко говорити про досягнення Зеленського-президента. Про які плюси казати, коли до влади в Одесі повернувся Сергій Гриневецький (голова Одеської обласної державної адміністрації з 27 листопада 2020 року. Під час помаранчевої революції був одним із головних організаторів з'їзду в Сіверськодонецьку. Ініціювали створення федерації в Україні. – Країна), один із колишніх лідерів сепаратистів", – каже Казанжи.
Зеленському важко бути відкритим, каже журналістка.
"Звик до овацій і безумовної любові. Актор. 20 років працював у шоу-бізнесі. Йому треба визнання й оплески. Президент залежний від лайків. Це трагедія. Не чекав отримати те, що завжди отримують можновладці. Ми, українці, спочатку любимо, а потім ненавидимо. Він багато розповідав, як змінить країну. Наївні вірили. Але щоб таке обіцяти, треба зовсім не розуміти реалій", – говорить Казанжи.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...
У тимчасово окупованій Керчі зафіксували пожежу та два осередки загоряння на території суднобудівного заводу "Залив". Про це у п’ятницю, 26 червня, пише Telegram-канал "Крымский ветер" з посиланням на супутникові знімки, передають Патріоти України
. З...