"Кроти" в ОПУ готують нову "народну республіку"? Журналістка розповіла, якому зраднику та сепаратисту Зеленський довірив Одесу, на котру Путін давно "точить зуби"

За президентства Володимира Зеленського до влади в Одеську облдержадміністрацію повернувся Сергій Гриневецький. Він – один з організаторів з'їзду в Сіверськодонецьку, де намагалися ініціювати федералізацію України. Про це в інтерв'ю журналу "Країна" розповіла письменниця та ­журналістка Зоя Казанжи. Працювала радницею голови Одеської ОДА у 2014 – 2015 роках.

"Мені тяжко говорити про досягнення Зеленського-президента. Про які плюси казати, коли до влади в Одесі повернувся Сергій Гриневецький (голова Одеської обласної державної адміністрації з 27 листопада 2020 року. Під час помаранчевої революції був одним із головних організаторів з'їзду в Сіверськодонецьку. Ініціювали створення федерації в Україні. – Країна), один із колишніх лідерів сепаратистів", – каже Казанжи.

Зеленському важко бути відкритим, каже журналістка.

"Звик до овацій і безумовної любові. Актор. 20 років працював у шоу-бізнесі. Йому треба визнання й оплески. Президент залежний від лайків. Це трагедія. Не чекав отримати те, що завжди отримують можновладці. Ми, українці, спочатку любимо, а потім ненавидимо. Він багато розповідав, як змінить країну. Наївні вірили. Але щоб таке обіцяти, треба зовсім не розуміти реалій", – говорить Казанжи.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Це рецесія. Що буде з євро та доларом і коли почнеться світова фінансова криза", - експерт

субота, 2 липень 2022, 6:28

"Європа з разючою точністю повторює американський сценарій, а дві найбільші економіки (США та ЄС) все більше перетворюються на "макроекономічних сіамських близнюків", що саме собою не так уже й погано, якби тільки не розганяти по спільному тілу ті самі...

"Кому не подобається - той агент укрів і Держдепу": Марґаріта Сімоньян почала виправдовувати обмін "азовців"

субота, 2 липень 2022, 0:32

"Марґаріта Сімоньян рвонула виправдовувати обмін азовців - "Верховному видніше" і взагалі ніхто не обіцяв, що не мінятимуть. А кому не подобається - той агент укрів і Держдепу та розламує суспільство Росії, цілеспрямовано і свідомо", - пише політтехнол...