"Крим - у Донецькій області?": Блогерка Верба зганьбилася знанням географії України

Відома українська блогерка Юлія Верба осоромилася своїм незнанням географії України, повідомляють Патріоти України.

Знаменитість випадково стала учасницею опитування від блогерки Марії Паньків, яка розпитує перехожих на вулиці загальновідомі факти. Тож, Паньків поцікавилася у Верби скільки областей в Україні. На що 20-річна Юля відповіла. "Боже, я не знаю. Це жах. Мені дуже соромно", - сказала блогерка.

Втім, врешті видала, що областей 25. Ведуча виправила її, що майже правильно. Адже в Україні 24 області. "І Крим. Значить 25!" – тоді додала Верба.

Коли ж у блогерки запитали, Крим – це яка область, вона відповіла: "Кримська, нє? Донецька?" – розгубилася Верба.

Тоді Паньків поправила блогерку, зауваживши, що Крим – це автономна республіка: "Ага, значить це вона собі окремо просто. Не область", - прояснила Верба.

Втім, блогерка виявилася більш обізнаною у знаннях заходу України, звідки вона родом. Верба назвала, що Ужгород – це Закарпатська область, а місто Луцьк розташоване у Волинській області. Також Юлія сходу відповіла, що місто Маріуполь – це Донецька область: "А як не знати!" – зауважила Верба.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Московський почерк

п’ятниця, 23 лютий 2024, 7:15

За родом діяльності мушу розбиратися в сортах інформпродукту. Різного походження і свіжості. Так от. Те, що зараз несеться з Банкової – це тухлятина московського пошибу. Памʼятаючи, яку роль московські підмостки, а також персонажі штибу Портнова відігр...

Народні прикмети на 23 лютого. Дівчатам слід уникати суто жіночої компанії, щоб не залишитися самотньою

п’ятниця, 23 лютий 2024, 7:05

23 лютого за новим церковним календарем (8 березня за старим стилем) християни східного обряду згадують священномученика Полікарпа, єпископа Смирнського. У народі свято називається "Кислі дівки". . Полікарп народився і жив у I-II століттях, на територ...