Три дні у квітні в Ялті з небаченим розмахом говорили про величезну кількість іноземців, які мріють вкласти свої гроші в анексований Крим, зазначають Патріоти України з посиланням на «Радіо свобода».
Уже втретє підконтрольний Кремлю уряд півострова провів Ялтинський міжнародний економічний форум. Чиновники задоволені результатами – начебто приїхало аж 220 іноземних учасників із 46 країн світу. І відзвітували про укладення інвестиційних угод на 100 мільярдів рублів. Але наскільки реальні ці «іноземні інвестори» і чи справді вони хочуть вкладати гроші в економіку окупованого півострова? І що сталося з проектами, про які в Криму багато говорили у 2015 і 2016 роках? Про міфічних іноземних інвесторів для економіки анексованого півострова – у новому випуску програми .«Крим.Реалії».
Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...
Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...