
Активісти підпільного руху "Атеш", що діє в тимчасово окупованому Криму, заявили про ліквідацію 30 російських військових.
Знищили загарбників у госпіталях Сімферополя. Про це повідомляє Telegram підпільників.
"У госпіталях Сімферополя агенти "Атеш" успішно ліквідували 30 військовослужбовців армії РФ. 30 недобитків, яким ми допомогли дістатися суду Божого", – ідеться в повідомленні.
Партизани одразу ж попереджують, що росіяни всіляко заперечуватимуть цей факт.
"Перевіряйте палати, морги, паліть медкартки. Можете 300 разів спростовувати цей факт, але це правда! Думайте!" – наголошують підпільники.
Напередодні партизани опублікували список з 25 імен ліквідованих російських військових.
Агенти руху зайшли до військово-морського клінічного госпіталя, а також до пологового будинку №2, у якому було розміщені поранені російські солдатіи.
"Атеш" працює точково тільки проти воєнних злочинців. Цивільним боятися не потрібно. А ось російським воєнним злочинцям радимо показати обличчя і прийняти смерть", ‒ ідеться в заяві руху.
Сьогодні 27 червня. . Триває 1 585 доба мужньої оборони України проти повномасштабної навали російських окупантів. На Лиманському напрямі продовжуються інтенсивні бойові дії. . Російські війська намагаються просочуватися через промислову зону та лісові...
Ветерани повертаються з війни в суспільство, яке часто не готове їх розуміти, адже поранені й звільнені з полону бійці стикаються не лише з фізичними наслідками війни, а й з нерозумінням, фінансовими труднощами і ментальними бар'єрам. Зміст. 1.Побратим...