
Кримський міст, який з'єднує тимчасово окупований Крим з Росією, руйнуватимуть поступово, а не одним ударом. Таке припущення висловив завідувач відділу Національного інституту стратегічних досліджень Олексій Їжак.
"Наскільки я розумію логіку дій наших військових, вона полягає в тому, щоб поступово завданням сильніших ударів не відразу зруйнувати Кримський міст, а дозволити всім зайвим, які понаїхали, виїхати", – пояснив він в ефірі телеканалу FREEДОМ, зауваживши, що Росія наповнює маршрути до Криму цивільними людьми, щоб захистити міст.
При цьому Їжак не виключає, що багатьом росіянами нема куди їхати, оскільки вони продали нерухомість в інших регіонах РФ, щоб оселитися в окупованому Криму.
"Здебільшого, це військові спецслужбісти. Я думаю, план такий є, щоб вони виїхали. Панічні настрої в них у сім’ях з’являються. Але яка буде динаміка? Мені здається, так само як і в усій РФ, поки росіяни масово не побачать, що влада в Кремлі починає кришитися, сидітимуть і чекатимуть, і розраховуватимуть на якесь диво, що зараз Путін вивернеться, що Росія всіх переможе", – резюмував експерт.
26 червня за новим календарним стилем (9 липня - за старим) - день пам'яті преподобного Іоана, єпископа Готського, і чудотворної Тихвінської ікони Божої Матері . 26 червня за старим календарним стилем - день пам'яті мучениці Акіліни Старшої. . Іоан жи...
Ключова військово-логістична магістраль окупантів, що з'єднує Ростов-на-Дону з окупованими Маріуполем, Мелітополем та Кримом з кожним днем стає все більш смертоносною через посилення повітряного контролю українськими мвдлстрайками, зазначають Патріоти ...